Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45902 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT-Fun]_Ciekawe pytanie , KoDa 9/08/05 00:16
Pewnie juz bylo (chociaz szukalem i nie znalazlo) ale i tak mozna poczytac :


Pilne pytane. Prosze o pomoc. Potrzebuje wyczerpujacej odpowiedzi. Z góry dziekuje.

Jakis czas temu zaczalem podejrzewac swoja zone o zdrade. Skad sie dowiedzialem. No bo zachowywala sie typowo dla takich sytuacji. Gdy odbieralem telefon w domu, po drugiej stronie odkladano sluchawke. Miala czesto spotkania z kolezankami, niespodziewane wyjscia na kawe czy po ksiazke. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych sie spotyka", odpowiadala, ze sa to nowe przyjaciólki i ja ich nie znam.
Zazwyczaj czekam na taksówke, która ona wraca do domu, jednak zona wysiada kilkaset metrów wczesniej i reszte drogi idzie na nogach, tak ze nigdy nie widze jakim samochodem przyjezdza i z kim. Kiedys wzialem jaj komórke, tylko aby zobaczyc która godzina. Wtedy ona po prostu dostala szalu i zakazala dotykac jej telefonu. Przez caly ten czas nie moglem sie zdecydowac, by porozmawiac z nia o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedzialbym sie prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy zona niespodziewanie gdzies wyszla. Ja sie zainteresowalem, ze cos nie tak. Wyszedlem na zewnatrz. Postanowilem schowac sie za naszym samochodem, skad byl doskonaly widok na cala ulice, co pozwoliloby mi zobaczyc, do jakiego samochodu wsiadzie. Kucnalem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauwazylem, ze tarcze hamulcowe przy przednich kolach maja jakies brunatne plamy, podobne do rdzy.
Prosze mi odpowiedziec, czy ja moge jezdzic z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyc? Jezeli natomiast trzeba ja wymienic, to czy mozna zamontowac tanszy zamiennik, a nie oryginalne, a jezeli tak, to które najlepiej?

http://kordian.it

  1. lol.. niezle :) , KwiateK 9/08/05 01:15
    123

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  2. rozwaliło mnie :D , BrUcE_609 9/08/05 07:39
    Już chciałęm nie czytać do końća bo myślałęm, że to porada "sercowa" ... zonk

    pozdr. rotfl

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  3. ehehehe , 247 9/08/05 08:43
    fajne i z dobrym zakończeniem :)

  4. hmmm , Nazgul 9/08/05 09:02
    ale tam gdzie dociskaja klocki to masz plamy? dziwne

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

  5. Hyhyhy... , marsellus 9/08/05 09:14
    Da best :-))))

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  6. :)))))))) , DJopek 9/08/05 09:30
    Świetne :)))

  7. .:. , Shneider 9/08/05 10:01
    gratki za piekny txt ;-)))))))))))))))))

    .:: Live at Trance Energy ::.

  8. hehehehehe , acd 9/08/05 10:05
    rzadzi:DDDDD A zarazem takie typowe:)

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

  9. Fajne , Karaczan 9/08/05 12:45
    tez sie usmialem mocno:)

  10. już myślałem... , DeathClaw 9/08/05 12:48
    ..., że pytanie zabrzmi: "dlaczego mam dwa jądra"

  11. rotfl , soczek3000 9/08/05 15:50
    hihihihihi

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL