Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 55479 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nagranie Płyty DVD aby można ją było odczytać na starym odtwarzaczu , Chicken81 9/08/05 09:20
jak nagrać taką płytę aby na 100% była odczytywalna na starym odtwarzaczu? Przyznam że jeżeli chodzi o nagrywanie płyt DVD jestem kompletnie zielony, chcę zrobić kopię płyty z wesela znajomego, mam nośniki źródłowe, płyty DVD-R 1-8x 4,7GB, nagrywarkę Lite-on DVDRW SOHW-832S.
Jakiego softu użyć najlepiej, chodziłoby mi o jakiegoś triala ew. freeware, bo nagrywarkę mam w firmie , w domu posiadam tylko cdrw. Proszę o podpowiedź jak to zrobić, nie odsyłajcie mnie do cdrinfo, ani do googli, potrzebuję informacji od kogoś kto spotkał się z takim problemem. Odtwarzacz jest stary, nie łapie nawet vcd i svcd.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone -
wszechświat i ludzka głupota...." -
A.Einstein

  1. nero + dobre plytki , Ranx 9/08/05 09:44
    (verbatim tdk) najlepiej -R, predkosc nagrywania max x4
    nero jest shareware.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. ok, , Chicken81 9/08/05 10:55
    dzięki

    "Tylko dwie rzeczy są nieskończone -
    wszechświat i ludzka głupota...." -
    A.Einstein

  3. sprawa w sumie , havranek 9/08/05 11:44
    indywidualna. Zależy jakie płyty trawi ten staroć. Myślę jednak, że DVD-R Verbatim lub TDK nagrywane jak najwolniej powinny zadziałać. Unikaj byle jakich nośników, DVD+R też bym sobie darował

  4. nośnik "+", bitsetting na DVD-ROM, dobra firma i powinno na 100% , fiskomp 9/08/05 19:03
    pozdrawiam,

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL