Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 55315 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Stały net w Londynie... , michol 9/08/05 13:25
może mi ktoś doradzić gdzie i za ile można mieć stałke w Londynie?Znajoma wyjechała do UK i tam chciałaby korzystać z netu na laptopie- gg, troche www, czasami jakaś poczta. Może coś jak blueconnect? doradzcie coś...

  1. ale sprecyzuj , Yorg 9/08/05 13:49
    chce koszystac bedac mobilna czy korzystac na papie ale np w domku??
    Jak to 1 to nie wiem
    Jak to 2 to: BT, Telewest, Virgin internet, i sporo sporo innych

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. chce miec net w domu.... , michol 9/08/05 13:52
      ale nie jestem pewien czy ma tel stacjonarny... a może jakaś radiówka?

      1. a wiec tak , Yorg 9/08/05 14:38
        jako tkao zaden z ISP nie oferuje polaczenia radiowego - samemu trzeba sobie to zrobic (tzn - do domu tak czy inaczje musi isc kabelek).
        Telewest i inne sieci kablowe - mozna wziac sam internet bez telefonu.

        Reszta wymaga niestety zeby miec BT landline - bo oferuja usluge jak nasza neo.

        U mnie - w Birmingham jest cos co sie nazywa Bullgodbrodaband - w sumie za 15 funciszy miesiecznie masz i telefon i lacze stale. W ich przypadku masz miesiac na zerwanie umowy (tzn - nie ma kontraktu na rok jak w innych)

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. no cos piknego , prezesmaks 9/08/05 16:43
          za 15 funciszy masz 4mb-pikne. :) Chyba zaloze jak tylko mieszkanko zamienie. A zastanawialem sie nad AOL lub TeleWest.

          No pain No game!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL