Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63894 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak wczytując zmienne do flasha ustawić rozpoznawanie polskich liter? , DmK 9/08/05 19:07
Kurcze zablokowałem się z taką rzeczą. Wgrywam sobie tekst do flash z pliku tekstowego na zasadzie zmiennych. Wszystko pięknie wczytuje, css wgrywa bez problemu, ale cholera nie rozpoznaje polskich liter. Nie wiem tak naprawdę jak znaleźć rozwiązanie bo tam gdzie szukałem nikt nic nie pisze o takim problemie. Będe widzięczny za pomoc :)

  1. szukałeś powiadasz , celt 9/08/05 19:14
    polookaj tutaj
    http://www.flashzone.pl/...zy-zaci-ganiu-TXT-.html

    Everything should be made as simple as
    possible, but no simpler

    1. jeszcze nie przeczytałem ale się wytłumaczę , DmK 9/08/05 19:23
      jeżeli to jest to to serdeczne dzięki i nie wiem jak tego tam nie znalazłem, bo jestem tam zarejstrowany i wiem że trzeba dobrze szukać zanim się zada tam pytanie... coż zwalmy to na to że jestem cały dzień przed flashem i ledwo już dycham... dzięki

    2. kurde niby to to (ale do innego progsu) , DmK 9/08/05 19:30
      więc nakierowane znalazłem w helpie flasha coś takiego:
      system.useCodepage = true;
      daje to w pierwszej klatce do kodu ale nic nie daje... null żadnego efektu

      1. ok problem rozwiązany , DmK 9/08/05 19:31
        w helpie był błąd i system ma być z dużej litery (tak jak do tego swisha). Dzięki Celt za zaangażowanie.

        1. spox , celt 9/08/05 21:51
          ja na flashu się nie znam (no chyba że takim z Counter-Strike), ...tylko znalazlem :)

          Everything should be made as simple as
          possible, but no simpler

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL