Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64066 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Info dla tych, którzy ciagle pytają "Ile W zuzywa mój komputer ?" , Doczu 9/08/05 22:34
Naprzeciw Ich oczekiwaniom wyszedł LIDL .
Kupcie sobie i dupy nie zawracajcie http://www.lidl.pl/...k_do_pomiaru_kosztow_energii

  1. "no i ???" , CAREK13 9/08/05 22:37
    sorry, ale supergalaktyki nie odkryles, wiec o co kaman ??

    1. no i ... , Doczu 9/08/05 22:49
      ... mam nadzieję, że już nie będą sie pojawiac posty, w stylu jak opisałem wyżej.
      Ot co.

      1. hm... , CAREK13 9/08/05 23:05
        no offence, ale takie rzeczy ludzie juz dawno temu znali, wiec zadna mi bowosc, aczkolwiek tylk i wylacznie dalbym ci + za zwrocenie uwagi za cene, poniewaz nie jest drogi, moze to miales na mysli, tylko nie uwzgledniles bezposrednio :)
        imo fajna sprawa, chociaz mam licznik samych hw/h i mi starcza ;]
        zycze dobrej nocy, bez bezposrednich "nagonek" PApa

        1. wtf... , xmac 9/08/05 23:11
          o co chodzi...
          to, ze tobie sie nie przyda ta informacja, to nie wszystko
          poza tym pisz uwazniej, bo zjadasz/przekrecasz literki

          dual&mobile power
          XMAC

        2. no cush... , Doczu 9/08/05 23:22
          ... dla Ciebie to bezwartościowa informacja, dla innych nie.
          Jako, że wielokrotnie widziałem tu posty w stylu "Ile Watów pożera mój komputer ?" dalem takie info.
          Hmm... może ludzie i dawno znali takie rzeczy, ale wydaje że gdyby tak było, to ludzie tutaj by nie pisali takich postów.
          Być może nie zwróciłes uwagi, na to, że ten licznik może Ci zmierzyć zużycie, i obliczyć koszt, pojedyńczego urządzenia (np. kompa, czy monitora) bez dokonywania obliczen na kartce.
          I nie miałem tu na uwadze samej ceny, pomimo ze jest niska, ale samo urządzenie jako takie.

  2. nawet ładny i niedrogi ten licznik , Artaa 9/08/05 22:40
    123

  3. ja z Lidla moge polecic , sakooL 9/08/05 22:58
    http://www.lidl.pl/...ages/c.o.pc.p.Lody_waniliowe

    lepszych nie jadlem :)

    1. a kup Carte Dor , piszczyk 10/08/05 23:59
      Malaga+Rummmmmmmmmmmmm :P:P:P:P:P swietne są!!

      takie tam klamoty . . .

      1. nie lubie tego typu wynalazkow :P , sakooL 11/08/05 01:41
        czysta wanilia mnie w pelni satysfakcjonuje :)

  4. zero konkretnych informacji , szpieg Szoguna 10/08/05 01:53
    maksymalna moc ciągła/chwilowa
    rozdzielczość
    dokładność

    Czy ktoś z was kupuje ziemniaki w sklepie z częściami elektronicznymi?

    ...

    piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

  5. teoretycznie można to sobie policzyć.... , petropanko 10/08/05 07:16
    na tej stronce:
    http://www.jscustompcs.com/power_supply/
    ale to raczej maksymalna moc (jej znajomość przydaje się przy doborze odpowiedniego do zestawu zasilacza) a nie średnia pobierana przez kompa.

    -petropanko-

  6. eee , myszon 10/08/05 11:58
    ale dla zasilaczy impulsowych to taki licznik może się baaardzo mylić. Dla nowoczesnych z aPFC to będzie działać dobrze. A z resztą to wątpie.

    1. może niekoniecznie... , XTC 10/08/05 12:04
      obecnie nawet proste układy mierzą dokładnie - stosuje się gotowe rozwiązania pozwalające obliczać zużycie mierząc fazę prądu i napięcia - układy te są już teraz bardzo tanie, ekonomiczne i dokładne.

      Linux

      1. ale , myszon 10/08/05 12:34
        przy założeniu w miare sinusoidalnego poboru prądu. A zasilacze impulsowe pobierają sieczkę, szczególnie te starsze. Do pomiaru takich obciążeń konieczne są układy True-RMS których brak w tanich licznikach za 30zł.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL