Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63784 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do uzytkownikow plyty gigabyte 7n400 pro , rrafaell 9/08/05 23:20
Gdzie podlaczaliscie sledzia z dodatkowymi portami USB? Nigdzie tego nie moge przypasowac.

Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-)

  1. nie mam akurat tej płyty ale ze zdjęć wynika że... , DrLamok 10/08/05 00:15
    na dole płyty takie żółte złącze tuż obok dodatkowych portów ide

  2. okulista panie..... , Pawelec 10/08/05 07:54
    na dole koło ostatniego pci, przy samej krawędzi, żółte piny.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

    1. no pieknie, ladnie , rrafaell 10/08/05 07:59
      tylko jak ja mam tm podlaczyc tego sledzia, jak mi sie rozklad pinow nie zgadza!! W innym miejscu jest zaslepka, przez ktora nie moga tam wpiac tego sledzia. Wlasnie dlatego sie dopytuje, czy to aby nie w innym miejscu nie nalezy podlaczyc.

      Użytkownicy wszelakich
      procesorów
      łączcie się. :-)

      1. oryginalny ci nie pasuje? , Pawelec 10/08/05 08:21
        powinien pasować. No dobra - patrząc na płytę pci na samym dole piny od lewej (góra i dół) to:
        1 Zasilanie 5V(w śledziach czerwony)
        2 minus data (w śledziach biały)
        3 plus data (zielony)
        4 GND (czarny i to grubszy bo razem z oplotem)
        5 jest tylko jeden pin na górze i to nie podłączony
        generalnie to aby zasilanie i gnd było dobrze bo najwyżej transmisji nie będzie

        Tom Drwal
        LAS Ltd.

        1. ano , rrafaell 10/08/05 13:37
          a ja mam zlacze na sledziu w dwoch rzedach - 5 pinow i 4 piny. Ale uklad pustego nie zgadza sie z pinami na plycie i przez to nie moge tego podlaczyc.

          Użytkownicy wszelakich
          procesorów
          łączcie się. :-)

          1. jaki masz układ na płycie a jaki na śledziu? , Pawelec 11/08/05 07:32
            dawaj rozpiske albo fotki to problem rozwiążemy.

            Tom Drwal
            LAS Ltd.

            1. oto fotki , rrafaell 11/08/05 08:24
              zdjecia nie sa najlepszej jakosci, bo sa robione aparatem z telefonu, a jedno wymagalo nawet retuszu.

              http://rrafaell.webpark.pl/Zdjecie001.jpg
              http://rrafaell.webpark.pl/Zdjecie002.jpg

              Użytkownicy wszelakich
              procesorów
              łączcie się. :-)

              1. patrzę na zdjęcie 2 , Pawelec 11/08/05 16:31
                1,2 - zasilanie +5V , na płycie możesz zmierzyć miernikiem, na śledziu powinny być czerwone kabelki (zdjęcie1 lekka poświata czerwonego)
                3,4 data minus , na sledziu białe
                5,6 data plus , na śledziu zielone
                7,8 masa, GND, miernik w dłoń itd
                9 nie ma
                10 NC - non connect

                samą wtyczkę (a właściwie kabelki) można rozbabrać - wysunąć kabelki i wsunąć wg powyższego schematu (numery pinów czytać patrząc na płytę od stony pinów a nie ich lutowań)
                Musi działać!

                Tom Drwal
                LAS Ltd.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL