Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69497 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Cichy wentylator - jaki? , katta 10/08/05 14:38
Szukam jakiegoś cichego coolera do procesora P4 3GHz. Właściwie jedynie czego wymagam to cisza. Komp nigdy nie będzie podkręcany czy coś, wiec wydajność ma drugorzędne znaczenie. Chłodzenie wodne raczej odpada. Co byście mi mogli polecić?

  1. hmmm , Seba78 10/08/05 14:52
    na górze masz reklamę;) z tańszych to pewnie pentagram albo lepiej arctic cooling.

    www.nieruchomosci-gil.pl

  2. Freezone , Felo 10/08/05 17:48
    Ja sobie ostatnio kupiłem Pentagrama Freezone-a i jestem bardzo zadowolony jest w miare cichy i bardzo dobrze chłodzi, a do tego bardzo fajnie wyglada :). Fajnym bajerem w tych wentylatorach jest jeszcze kontroler obrotow ale za to trzeba doplacic.

    Felo

  3. Zalman albo pentagramy... , Brendyman 11/08/05 11:23
    ...ostatnio wymienilem mojego 3dcoolera ultra gt (cena sklepowa 150-180zl) na pentagrama qvc-100+ alcu (70-85zl) co prawda regulator nie taki wygodny i sam wentyl nie swieci (co mnie osobiscie potrzebne bylo jak dziura w moscie :-) ale przy nizszym poziomie halasu mam 3-4* mniej a na max obrotach roznica nawet 7-8* przy takim prime95... ogolnie za ta cene lepszego coolera chyba niema (inna sprawa ze przydalaby sie rowniez dobra pasta, np. arctic ceramique albo silver 5, odpowiednio nalozone naprawde duzo daja, a to gowno co do freezonow dodaja to chyba tylko po to zeby nie bylo ze nic nie dali :>)

    - ..started talking to yourself I see..
    - The only way I can be sure of intelligent conversation

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL