Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76749 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[chlodzenie] GF 6800GT , ZEFello 11/08/05 10:41
jakies przemyslenia w temacie - lub propozycje podmiany boxowego chlodzenia - co mozna zalozyc zeby mniej halasowalo i bylo wydajne przy podkrecaniu - obejrzalem 4maxa ale nie widze tam nic ciekawego, przy czym problem jest taki ze specjalnie zainwestowalem w ciche komponenty do kompa :) a tu zonk <29db na pudelku to mnie troche irytuje - kopytko
na boxowym chodzi stabilnie 350@420 core i 1000@1100 ram
tylko ten halas

--MC

ZeFeL
~ThE Sygnity TeaM~

  1. zaproponowalbym nv silencer , bajbusek 11/08/05 10:51
    ale on do podkrecania wcale najlepszy nie jest :/ ,,, no to moze "pioropusz" od Zalmana ?

    1. dokładnie VF700Cu, lub Pentak XC-80Cu i cisza i chłodek. , fiskomp 11/08/05 11:16
      gwarancja dobrego chłodzenia, zarówno GPU, jak i pamięci.

      pozdrawiam,

      1. niesamowite chłodzenie... , BrUcE_609 11/08/05 11:29
        polecam - same dobre opinie na ich temat!

        pozdr.

        Jutro być troche lepszym niż dziś i
        dużo lepszym niż wczoraj...

        1. mam VF700Cu na 6800GT - podkręcam i jest super , Kalkin 12/08/05 18:57
          cisza i spokój

          The requested URL was not found
          on this server ! Error 404

  2. jak sprawdzasz stabilność pamięci? , Kriomag 11/08/05 14:38
    myślałem, że na 1100 śmigają bo w testach było ok ale atitool wyprowadził mnie z błędu :( waliło kropkami, teraz mam stabilnie 1075Mhz
    btw. ile wyciągasz w 2k1 2k3 i 2k5 ?

    1. no widzisz... , BrUcE_609 11/08/05 16:19
      atitool jak dla mnie jest jakieś dziwne... może i jest dobre, ale jak nie miałem nigdzie artefaktów - wszystko w grach i testach było ok, a tutaj zapuściłem atitool i kropki :/ Sam nie wiem czy ufać temu testerowi :| Na wszelki wypadek zjechałem o 10Mhz w dół.

      pozdr.

      Jutro być troche lepszym niż dziś i
      dużo lepszym niż wczoraj...

      1. raczej dobrze sprawdza na nvidii :/ , Kriomag 11/08/05 16:46
        na ati strasznie zawyżał a na nvidii jest bardzo czuły :)
        na 1080Mhz jest ok przez kilka minut ale potem pojawiają się pojedyncze kropki... więc zostaję przy 1075Mhz
        rdzeń coś cienko u mnie: 405Mhz :/
        No pochwal się wynikami :)
        u mnie ~12000 w 2k3 i ~5100 w 2k5, całkiem nieźle jak na 12 potoków...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL