Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76681 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki odtwarzacz DVD ? , sawic 11/08/05 11:23
Witam.
Muszę rodzicom kupic odtwarzacz DVD.
Nie będzie mocno eksploatowany, może jedna płyta na miesiąc, ale kupić trzeba i już.
Dodatkowo MUSI mieć możliwość obejrzenia zdjęć w formacie jpg.
Jako, że może być to najgorszy shit, bo każdy podoła tym wymaganiom, to pomyślałem o tym:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60327988
Taniej na allegro już nic nie ma.
Ale zastanawiam się też, czy nie dopłacić paru złotych i nie kupić czegoś np takiego:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59513138
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60281383
Nie znam się na tym nic a nic, bo nigdy tego nie używałem i prosiłbym o jakąś opinię i pomoc w wyborze.

Pozdrawiam

  1. ja rozumiem... , BrUcE_609 11/08/05 11:46
    minimalizm :) dla rodziców i do żadkiego użytku... ale ten za 190 może? Bo skąd wiesz, że kiedyś się Tobie nie przyda?
    Z resztą... nawet super drogie markowe mogą się skopać :)

    pozdr.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  2. ja jednak.. , doopeczka 11/08/05 11:51
    optowałbym za tym modelem - ma go klikunastu moich znajomych i są bardzo zadowoleni zarówno z jakości wyświetlaneo obrazu, trwałości konstrukcji, ilości formatów odtwarzanych przez niego oraz łatwego i bezawaryjnego upgrade firmware. Jest troszkę droższy ale ja już się dawno nauczyłem że "kto tanio kupuje, dwa razy kupuje". A o Magnumach słyszałem nieciekawe opinie - podobnie zresztą o Mantach. Natomiast Bellwood jako jedyny dosyć dobrze broni się w opinii użytkowników. A tutaj link:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59411108

    pozdro

    McDoopeczka

    1. popieram , vector 11/08/05 20:42
      jako user i handlowiec

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL