Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 77499 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Abit NF7-S, ASUS A7N8X Deluxe, MSI K7N2 Delta-2 Platinum czy coś innego? łączy Wam się UD? , Chrisu 11/08/05 13:46
Wracając do posta:
http://twojepc.pl/boardPytanie97936.htm
Którą z w/w płyt wybrać? Może jakąś inną? Która umożliwia BEZPROBLEMOWE O/C spod windowsa (duronik będzie chodził na 9x100, ale czasami ekstremalne OC (np 10x220, albo 10,5x210) będzie potrzebne - więc dobrze byłoby zmieniać mnożnik spod windy.
Najlepiej pasowałby mi ABIT NF7S gdyby miał IDE RAIDA (ale ma serillela który ew. może pomóc).

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. sam wiesz dobrze. , XiSiO 11/08/05 14:00
    abit osiagniesz max oc (ale bywa awaryjna i problemowa)
    asus bedziesz mial stabilonsc przy srednim oc
    msi raczej bym nie wybieral.

    ud nie wiem.

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. a ja polecam EPOX-y , chris_gd 11/08/05 14:04
    w sumie taniej wyjdziesz niz przy abitach a oc rownie dobre

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  3. osobiście... , BrUcE_609 11/08/05 14:59
    mam i używam Abita NF7 - polecam do o/c (jest stabilna i bezproblemowa -> sprawdzone wśród kilku znajomych mi osób, którym zmontowałem kompa do o/c na tej płycie)

    pozdr.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  4. ASUS A7V880 , PKort 11/08/05 17:25
    123

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. a co z puszczaniem FSB pod windowsem ze 100 na 200 MHz przy VIA? , Chrisu 11/08/05 17:48
      880 ma niezależny PCI od FSB?

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. Na 100% pewien nie jestem , PKort 11/08/05 22:07
        ale chyba można zablokować PCI i AGP. A ASUS dostarcza odpowiedni soft.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

  5. moje doswiadczenia... , xmac 12/08/05 10:04
    mialem epox 8rda+, dzialal na niej proc axp 1700@10x200
    pozniej na abicie nf7 nie chcial dzialac z takim taktowaniem 12x166 tak, ale magistrala 200 nie zostala osiagnieta. poza tym wiatraczek na chipsecie szybko sie psuje i trzeba go wymieniac (abit i epox maja pasywne chlodzenie)
    po padzie epoxa (spuchniete kondensatory) wzialem asusa a7n8x deluxe i znow niespodzianka, bo procek, ktory na epoxie nie chcial dzialac 11x200, na asusie dziala bez problemu
    podsumowujac asus podoba mi sie najbardziej

    dual&mobile power
    XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL