Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 97911 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wymiana zasilacza czy zostałm zrobiony w tzw. trabe , Robek 13/08/05 19:58
Miałem w swoim kompie zasilacz firmy Enlight o symbolu GPS 350 CB 101A zasilacz ten miał tylko jeden mankament od czasu do czasy strasznie hałasował. W związku z tym , że zasilacz był na gwarancji sprzedawca zobowiazał się mi go wymienić. Czekałem i czekałem aż wreście się doczekałem. Z tym, że zamiast takiego samego zasilacza dostałem zasilacz firmy FSP Group o symbolu FSP400-60PFN. Teraz tak się zastanawiam, czy to dobra zamiana? Czy przypadkiem nie zostałem zrobiony w "trąbę". Czekam na wasze opinie.

***życie jest jak jajko trzeba je
znieść***

  1. Bo ja wiem. , Mms 13/08/05 20:23
    Obydwie firmy robia dobre zasilacze. Zobacz jakie maksymalne prady moge plynac na poszczegolnych liniach i wtedy zobacz czy zostales zrobiony w balona czy tez nie.

    Pozdrawiam

    1. no i sprawdź ... , Yosarian 13/08/05 20:33
      napięcia, np. w BIOS'ie, jakie daje ta zasiłka, czy trzyma parametry

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

  2. raczej zyskałeś na tym , Carmamir 13/08/05 20:51
    Fortron via Modecom robi dobre zasilki i jak dla mnie jest to lepsza marka od enlighta (traktuje go jako coś delikatnie lepszegod od Codegane), więc w moim mniemaniu zarobiłes na tej wymianie.

    No to się wkopałem...

    1. Troszeczke rabnales... , Grolshek 13/08/05 21:51
      ...z tym odrobine lepszy od Codegena... Dorownuje Chieftecowi a Mdecoma zostawia daleko w tyle...

      ***** ***!!!

      1. jak napisałem poniżej , Carmamir 14/08/05 10:35
        to podobna półka cenowa i jakościowa, średniaki, więc zostawić daleko w tyle nie może ;)

        No to się wkopałem...

        1. Cenowa moze i tak... , Grolshek 14/08/05 10:50
          ...jakosciowo dzieli je przepasc...

          ***** ***!!!

    2. proponuje ci , Banan 13/08/05 22:00
      wziasc zasilacze codeshita i fortona tej samej mocy i zwazyc je. uwierz, forton bedzie ze 3 razy ciezszy, to chyba cos znaczy.

      1. ale ja doskonale wiem że fortron jest cięższy , Carmamir 14/08/05 10:34
        nigdzie nie pisałem że fortron jest słaby, dla mnie enlight to średnia marka, tak jak chieftec i fortron.

        No to się wkopałem...

  3. A dlaczego dostałeś FSP , PKort 13/08/05 21:57
    a nie Enlighta? Jakim prawem?

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. myślę, , ENGELS 14/08/05 02:36
      że odwiecznym prawem natury moje dziecko

      Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

      1. hehehehhe , dida 14/08/05 14:54
        no nie rozbawiles mnie do lez .... dobre ;). Polepszyles mi podly humor jaki mialem. ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL