Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102322 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Emulacja CD-ROM a gry , DraxteR 14/08/05 08:56
Kiedys mialem zainstalowane NFS-U2 i wirtualny naped (Daemon) i bylo wszystko OK jednak reinstalnolem system
i teraz po zainstalowaniu tej gry mam komunikat zebym wylaczyl wszelkie "symulatory" napedow i odpalil gre od nowa.
Jak to ominac poniewaz czasami potrzebyje wirtuala.
Prosze o pomoc.

Z gory dziekuje.

----------------------------
Your heart is free.
Have the courage to follow it.

  1. a reinstall daemona , ViS 14/08/05 09:14
    nie pomaga? Czasami strasznie kapryśne są obrazy, pamiętam że właśnie Daemon twierdził że podczas instalacji jest błąd na płycie zawsze na 70%... a na drugim komputerze działało, pomógł dopiero reinstall systemu.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. Najlepiej uzyc Alcohol 120% i niema problemow , zgf1 14/08/05 09:58
    ...

    Leave me alone I know what I'm doing!

    1. z niektórymi obrazami gier jest taki problem , ViS 14/08/05 10:08
      że nie działają pod virtualcd alcohol.
      Tylko pod daemon, w innym przypadku gra nie widzi płyty w napędzie.

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  3. a nero image drive? , kubazzz 14/08/05 10:50
    u mnie nigdy on nie zrobil problemow - wszystko sie dalo oszukac:)

    SM-S908

  4. Jeszcze mi sie to nie zdarzylo... , zgf1 14/08/05 11:01
    Ale obecnie malo gram, nie to co kiedys...

    Leave me alone I know what I'm doing!

    1. mialo byc pod ViS , zgf1 14/08/05 11:01
      ...

      Leave me alone I know what I'm doing!

  5. hmm , LooKAS 14/08/05 12:36
    przetestuj virtuala od GameJacka, najnowszy o ile wiem, nie nie jest jeszcze zbanowany.

  6. Hmmm , DraxteR 14/08/05 14:53
    Ale ta gierka to orginal a virtuala nadal potrzebuje....

    ----------------------------
    Your heart is free.
    Have the courage to follow it.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL