Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102347 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Foldery otwieraja sie w osobnych oknach, zamiast w tym samym , sakooL 14/08/05 14:35
sys to XP. Zachcialo mi sie dzis w nocy zmienic ikone folderow, wszedlem wiec do opcji folderow, tam do typy plikow i w "folderze plikow" zmienilem ikone. Tyle, ze po tym po kliknieciu w jakikolwiek folder otwieral sie, ale w programie...ACDSee :). Wrocilem wiec do "folderu plikow" i dopiero wtedy zauwazylem, ze wsrod akcji nie ma otworz(wczesniej tez nie bylo). Utworzylem wiec "open" wykonywany przez explorer.exe i wszystko wydawalo sie wrocic do normy. Tyle, ze teraz po wejsciu w jakis podfolder otwiera sie on w oddzielnym oknie. Oczywiscie w opcjach folderow mam zaznaczone "otworz foldery w tym samym oknie", a w Widoku odznaczone "uruchom okna folderow w osobnych procesach" i dalej lipa

  1. .:. , Shneider 14/08/05 14:56
    zresetuj wszystkie foldery. wylacz okno. wlacz ponownie. otwietaj w jednym.. i juz

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. niestety , sakooL 14/08/05 16:22
      nie dziala

      1. okno>narzedzia>opcje folderow>otwieraj w jednym oknie. , LoX 14/08/05 16:37
        musi dzialac.

        pozdr.

        "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
        Feel Like A Millionaire"

        1. no wlasnie o to chodzi , sakooL 14/08/05 16:43
          ze nie dziala :)

      2. .:. , Shneider 14/08/05 16:38
        uzyj klasycznych, web. reboot resetuj, osobne okna, resetuj, wspolne okna. reboot :-)


        kolejnosc przypadkowa. kiedys takie cyrki mialem na 98 :)

        .:: Live at Trance Energy ::.

  2. napisz do mnie na GG , Coyote 14/08/05 18:20
    jest w opisie. Miałem ten sam problem. Mam klucz, który go naprawia.

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

    1. w sumie... , Coyote 14/08/05 18:22
      ...możesz też tutaj podać e-mail. Wszystko jedno.

      Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

      >>GG 1650565<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL