Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102712 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tabela w HTML , dyjas82 14/08/05 18:14
Mam pytanie odnośnie tabel w html. Czy istnieje jakiś atrybut tabeli który
spowoduje że tabela o wielkości 500 pikseli nie bedzie sie łamać i rozciągać. Czy przy pobieraniu danych do tabeli z bazy danych tabela ułozy to sama czy też trzeba oprogramować ??

Błądzić jest rzeczą ludzką :)

  1. nie wiem czy mnie zrozumieliscie , dyjas82 14/08/05 19:48
    ale chodzi mi o to ze mam ustawioną stałą szerokość tabeli i jak wpisuje tekst "z ręki" to przy przekroczeniu zadanej szerokości tekst zamiast złamać mi się i przejść do nowej linii ciągnie się dalej powodując rozszerzanie się tabeli. Może znacie jakiś inny sposób w którym "na sztywno" można określić szerokość pola w którym ma się wyświetlać tekst? Próbowałem też <div> ale jest tak samo. Poza tym czy jak taki tekst załaduje z bazy danych to podzieli on mi sie na linie? czy wyswietli wszystko w jednej linii ?? Pytam bo nie wiem czy jest sens pisac coś w php czy czas pojdzie na marne.

    Błądzić jest rzeczą ludzką :)

  2. Prosty przykład: , myszon 14/08/05 20:42
    <table style="width: 50px; border: 1px solid red;">
    <tr><td>1</td><td>3 2 3 n nk</td></tr>
    <tr><td>2</td><td>4</td></tr>
    </table>

    Tabela zachowuje szerokość. Może masz gdzieś na sztywno poustawiane wysokości tr-ów?

    dla pewności możesz dodać dla tabeli styl white-space: normal

    1. pewnie masz rację , dyjas82 14/08/05 20:58
      podejrzewam ze popełniałem błąd bo nie pisałem style

      Błądzić jest rzeczą ludzką :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL