Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102787 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[tot] prośba do posiadaczy Windows Vista Beta1 , Soulburner 14/08/05 18:39
Witam!

Mam taką nietypową prośbę do posiadaczy tegoż systemu... Jako iż mam wolne łącze, ściągałbym ów sys przez ponad tydzień :P W związku z tym mam prośbę - czy ktoś mógłby ów system podesłać?

W zamian oferuję coś innego, co mogę podesłać, tudzież zwrot kosztów płytki (kuniecnie dvd-r, plusów mi napęd nie czyta :P) i przesyłki (tylko dać znać jak).

Z góry ogromne dzięki i sorki, jeśli prośba jest "nie na miejscu" :]

You must gather your party before
venturing forth.

  1. [ot]mam do Ciebie pytanko muzyczno-teledyskowe :) , sakooL 14/08/05 19:06
    czy kojarzysz pewien teledysk. Jakis czas temu widzialem kawalek w Hell's Kitchen na Vivie. Calosc utrzymana byla w kolorze sepii, jakis koles chodzil wokol panienki i spiewal do niej, pozniej pojawil sie taki straszny, Czarny Pan na tronie :) (chyba). Niestety nie zalapalem sie na info o zespole i tytule clipu, moze Ty cos kojarzysz?

    1. niestety , Soulburner 14/08/05 19:17
      ostatnio nie oglądam Hell's Kitchen jakoś, więc nie pomogę :/

      Tak przy okazji - coś kiedyś Wit mówił, że już więcej nie będzie prowadził tego programu, czy to prawda, czy coś mi się przesłyszało? Boję się, że bez niego będzie tam jeszcze więcej nu-metalu :P

      You must gather your party before
      venturing forth.

      1. czyli ogladales ostatni odcinek :) , sakooL 14/08/05 19:26
        bo w nim to sie zegnal i mowil ze prawdopodobnie sie juz nie zobaczymy. Jesli tak sie rzeczywiscie stanie to wielka szkoda, bo program fajny byl...

        1. no i Behemotha raczej tam nie obejrzymy , sakooL 14/08/05 19:27
          jesli program zniknie

          1. ale czemuż? , Soulburner 14/08/05 19:35
            Czy Vivę już całkiem opanuje hip-hop i teksty w stylu "sie jara dziewczyno, sie jara chłopaku"? :|
            Jestem przerażony :P

            You must gather your party before
            venturing forth.

            1. "prawdziwy" metal lecial tylko raz w tygodniu , sakooL 14/08/05 19:38
              w niedziele po 23(jesli dobrze pamietam) wlasnie w HK. A teraz to kto Ci to pusci...

              1. mam nadzieję , Soulburner 14/08/05 19:52
                że Viva ugnie się pod ogromnym protestem fanów dobrej muzy ;)

                You must gather your party before
                venturing forth.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL