Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102318 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy mozna sciagnac simlocka z telefonu bez uzycia kabla? , dawidy 15/08/05 00:06
Chodzi konkretnie o stary model ericssona t29s. Zdechla mi komorka i na szybko udalo mi sie zorganizowac tylko taki wynalazek, ale niestety ma simlocka. Slyszalem cos o generatorach kodow, ale poki co znalazlem takie tylko do nokii. Moze ktos spotkal sie z czyms takim do ericssona?
Udalo mi sie znalezc soft do sciagania simloacka, ale tylko przez kabel, a kabla nie posiadam.

102594

  1. nie wiem jak w ericssonach... , Jaceqp 15/08/05 00:23
    ... ale tak jak zauważyłeś do nokii są generatory... Wklepujesz w telefonie odpowiednia kombinacje i pojawia ci sie kod telefonu, wpisujesz go do generatora w kompie i po chwili masz chyba odblokowujący.

    Ale chyba są też uniwersalne kody do nokii na zdjęcie simlocka i wtedy nawet generator nie jest potrzebny.

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    1. no wlasnie ja tego tez nie wiem , dawidy 15/08/05 00:29
      bo z kodami do nokii juz sie zetknalem, a do ericssona tylko soft do kabla udalo mi sie namierzyc

      102594

  2. simlock nokia... , adminik 15/08/05 07:56
    zapodaj sobie na emule calc4, to teoretycznie jest generator do Noki, ale nowsze wersje posiadaja tez generatory do innych komorek.

    Adminik

    1. ale nie do erykow , Yorg 15/08/05 09:14
      ...

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  3. Strasznie nietypowy ten T29s , dawidy 15/08/05 10:46
    Znalazlem mnostwo softu generujacego kody do roznych telefonow, a do tego modelu nic.
    Chyba trzeba bedzie kabel zakupic.

    102594

    1. witam , Koy 15/08/05 10:50
      tez się podopne do prośby kolegi. Poszukuje generatora jakiegos do siemensa S40

      Koy

      1. odezwij sie na priv , dawidy 15/08/05 13:01
        to podesle ci to, co znalazlem, nie wiem czy akurat do tego aparatu cos znajdziesz, bedziesz musial pogrzebac

        102594

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL