Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23

 Dzisiaj przeczytano
 106964 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SB Audigy - pomożecie rozszyfrować pin'y na karcie?? , Jaceqp 15/08/05 20:51
Siemka... niedawno było o procku to teraz troszkę o dźwięku.

Niedawno zmieniłem obudowę i w obecnej podobnie jak w poprzedniej zresztą mam kilka gniazd z przodu. Oprócz USB standardowo mikrofon i wyjście słuchawkowe. Wszystko niby ok ale wewnątrz gniazd nie podpina się przez mini-jacki do gniazd w dźwiękówce tylko przez pojedyńcze złączki pin'owe (takie jak np przy podpinaniudo pł.głównej przycisków POWER/RESET oraz diód itp).

No i teraz mam małą zagwozdkę bo nie mam schematu do swojej dźwiękówki. A przydałby się bo pinów jest tu nie mało.

Jestem niemal pewien że chodzi o zestaw pinów nazwany AUD_EXT (bo oprócz tego są tylko różne wejścia DA-AUDIO i FireWire).

Podaję niżej fotki karty, może ktoś zajarzy o co biega :]

http://img331.imageshack.us/...age=dsc000033nq.jpg
http://img199.imageshack.us/...age=dsc000044uv.jpg
http://img46.imageshack.us/...mage=dsc000059zp.jpg

R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  1. e wuja , OzA 15/08/05 23:20
    zidentyfikuj tę Twoją kartę


    u Ciebie jest MODEL: SB0090? ...bo zdjęcie "nie tęgie" i niedowidze

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

  2. no dobra , OzA 15/08/05 23:37
    widze że nie masz czasu zaglądnąć do swojego postu więc...
    wydedukowałem że jest to model SB0090 i nazywa się Platinum

    złacze AUD_EXT przedstawia się następująco
    http://pinouts.ru/data/creative_int_pinout.shtml

    IMHO jest to złącze cyfrowe więc żadnych "jacków" z przedniego panelu nie podepniesz :/

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

    1. dorwałem jakąś... , Jaceqp 16/08/05 10:06
      ... instrukcję od Audigy w PDF'ie ale o tym złączu jest wspomniane tylko tyle że służy do podłączania jakiegoś panelu audio...

      Rozbawił mnie natomiast dopisek: "to nie jest złącze IDE - proszę nie podłączać urządzeń IDE" ;] - a szkoda - przydałby się jeszcze jeden kontroler :P

      Dzięki za schemat. Wygląda więc na to że bezproblemowo nie podłączę sobie przednich gniazd.

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL