Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112109 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Piosenka zolnierska - Szumi dokoła las.... , Fizban 16/08/05 10:18
ma ktos moze takie cos....albo zna kogos kto ma???/ Bardzo bym prosil o jakis namiar lub bezposrednio na mail

  1. No co Ty, , sebtar 16/08/05 10:22
    ta piosenka ma tytuł "Oka" bodajże i jest niesłuszna teraz ;-)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. Nie nie....piosenka ma tytul "Szumi dokoł las"... , Fizban 16/08/05 10:26
      na 100%. A co do nieslusznosci to pewnie troche tak.....ale jakos ostatnio przegladalem sobie fotki z wystepu choru Aleksandowa i mnie naszlo zeby tego sobie znowu posluchac.....Towarzysze pomozecie ???? ;-)

      1. No mp3ki z Chórem Aleksandrowa to sciągnąłem , sebtar 16/08/05 10:34
        kiedyś z torrenta, tej piosenki na pewno tam nie było ale za to "Stajut strana ogromnaja..." i tak przebija wszystko ;-)

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

        1. Bylem na koncercie... , Fizban 16/08/05 10:38
          u siebie w Inowroclawiu jakies 5 miesiecy temu.....niezapomniane wrazenia.....doskonaly wystep....
          Najwspanialsze chwile byly gdy zaspiewali wlasnie Szumi dokoła las i Czerwone maki na Monte Cassino po polsku!!

    2. zgadza siem... , Jaceqp 16/08/05 10:34
      ... zwie się OKA, i dalej: Słowa: Leon Pasterniak
      Muzyka: według melodii "Szumią Oleandry"

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  2. 2 sekundy na google.pl , Jaceqp 16/08/05 10:30
    .... http://www.polonia.org/pios-woj-pl.htm

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    1. albo tu... , Jaceqp 16/08/05 10:32
      ... polecam ludowe ;]

      http://www.asnyk.kalisz.pl/Piosenki.htm

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    2. Dziekuje Drogi kolego za zaangazowanie...ale , Fizban 16/08/05 10:32
      niestety google juz przerobilem wczesniej....na stronie ktora podales sa tylko slowa piosenek a mi chodzi o utwor.

      1. I w dodatku nie ma tam , sebtar 16/08/05 10:36
        ani Pierwszej Brygady ani piosenki o Szarej Piechocie - kiła jednym słowem ;-)

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL