Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116745 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Domena - "nazwafirmy.pl" gdzie najlepiej ? Pare pytań. , grattz 16/08/05 19:17
Stronka jest na serwerze neostrady: nazwafirmy.neostrada.pl
Zależy nam na domenie "pl" .
Narazie myślę nad domeną w http://hsp.domena.pl/store/index.cgi/order

i teraz pytania:
1) Czy danej domenie można przypisywać rózne adresy.
2) Czy w przyszłości po zmianie adresu ( przeniesieniu strony na inny serwer) ciągle opłacana i aktywna domena straci na swojej popularności. ( na google)
3) Czy po wejściu na strone z domeny nazwafirmy.pl adres w przegladarce zmieni sie na nazwafirmy.neostrada.pl ?
4) Czy to dobry pomysł zeby nie kupować na początku konta FTP a wykorzystać do tego konto neostrady ? ( stronka narazie tylko w HTML)

...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  1. no to tak , majek 16/08/05 19:52
    0.1:) ja ostatnią domenę .pl jaką rejestrowalem - to na home.pl - 90 zlociszy tylko no i renome mają
    1)przypisujesz dns-y serwera gdzie jest wrzucona stronka(nie wiem jak wyglada panel konta na neostradzie)
    3)zalezy czy nowa domena odnosi sie bezposrednio do konta(przez dnsy)czy tylko przekierowywuje na domene neostrada.pl. Jesli prezekierowywuje to sie zmieni
    4)ja juz bym dal normalne konto z php itd. Ceny w miare(co przejdzie:) dobrego konta 100mb to koszt 50 zl rocznie(ja zazwyczaj biorę z linuxpl.com i jestem zadowolony i maja rozbudowany panel administracyjny)


    ... ale jak to?!

    1. ad 3 , rkowalcz 16/08/05 21:30
      na neostradzie da sie tylko przekierować stronę

      ad4
      plus neostrady to brak limitów
      gdzies widzialem mozliwość dokupienia php do neostrady

  2. 5) czy kolega szukal w archiwum? , Holyboy 16/08/05 23:29
    tak odnosnie tematu :))

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL