Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 117026 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dla tych co sciagaja z torrenta adrsik do zablokowania. , smagar 17/08/05 12:05
siagaja kazdego torrenta z naszej ulubionej stronki co sie pojawi, zbieraja adresy ? przezornie dodajcie do blacklisty albo peerguardiana.

80.55.84.230

inetnum: 80.55.84.224 - 80.55.84.231
netname: KOMENDAWP
descr: KOMENDA WOJEWODZKA POLICJI
descr: GORZOW WIELKOPOLSKI
descr: POLAND
country: PL
admin-c: TPHT
tech-c: TPHT
status: ASSIGNED PA "status:" definitions
mnt-by: TPNET
source: RIPE # Filtered

  1. hmm , kubazzz 17/08/05 12:54
    moze to po prostu policjanci sciagaja sobie w pracy filmiki?
    tak w ogole to ja nie mam zadnej blacklisty adresow ip.

    SM-S908

  2. a moze chlopaki poprostu lubia nowosci :) , tommi 17/08/05 13:01
    123

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

    1. mają wypasione łącze , mirenium 17/08/05 14:27
      to sobie ssają z netu :)

      -=Shine On You Crazy Diamond=-

      1. tak wlasnie sobie pomyslalem , sakooL 17/08/05 14:30
        ze jakis synek policjanta poprosil tatusia o sciagniecie paru rzeczy :)

  3. A jaki jest adres tej , Mms 17/08/05 13:43
    "naszej ulubionej stronki"?

    Pozdrawiam

    1. hmm , Czarek 17/08/05 14:32
      a jak myslisz ;)?

  4. hmm , Czarek 17/08/05 14:33
    a seeduja chociaz? czy klasyczny i b. popularny w naszym kraju hit-and-run?

  5. hmm , Czarek 17/08/05 17:32
    przy okazji:

    http://wiadomosci.onet.pl/1149467,11,item.html

    NC :-/

  6. uff , Liu CAs 19/08/05 00:40
    na szczescie ten adres jest juz zablokowany w blocklistach dostepnych pod http://blocklist.org/ do PeerGuardiana 2 :)

    -= parówkowym skrytożercom,
    mowimy NIE =-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL