Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4575 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki zestaw za 2000zl ?? totalnie wypadlem z obiegu :) , w1lko 17/08/05 23:05
potrzeba mi kompa (plyta, proc, wentyl, grafa, ram, hdd, cdrw, zasilka, buda) do 2000zl tak zeby sie dalo pograc w dooma :D da sie cos za to zlozyc ?? a jezeli nie za 2 tys to za ile ??

  1. Jakiego DOOMa? ;-) , sebtar 18/08/05 09:59
    I jaka platforma? Do gier o wymaganiach DOOMa 3 musisz mieć dość szybką kartę (najlepiej coś w stylu GF6600GT) i koniecznie 1 GB RAMu. Najlepiej byłoby Athlona 64 939 z PCI-E zapodać ale się w 2000 zł w życiu nie zmieścisz. Dodaj 1000 zł bo tak to może w tego DOOMa 3 jeszcze pograsz ale wQuake 4 pewnie już tak sobie ;-) Szkoda wywalać pieniądze na coś niezbyt przyszłościowego.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. no... zależy jaki chcesz mieć komfort... , XTC 18/08/05 12:16
    ja postanowiłem przejść D3 na icelT1.2@1.4 + 390MBram + GF5200 (@315/610) ... w 800x600 i "medium" mam biedne 25fps w timedemo...
    ale grać się da - q1 przeszedłem mając 14fps :)

    Linux

    1. No ja mam bardzo dobre porównanie bo , sebtar 18/08/05 16:36
      grałem w D3 na tym samym kompie najpierw na GF3 (800x600 medium tak sobie) a zaraz potem na GF6600 GT (1024x768 high bardzo dobrze). Wyniknęła z tego istotna refleksja - do detali high w nowych grach DX9 potrzeba koniecznie 1 GB RAMu bo sama szybka grafa nie wystarczy. Tylko że ja i tak byłem w trakcie planowanej modernizacji sprzętu więc mi to latało. Nie wiem czego pytający oczekuje - czy kupienia Radeona 9550 i gry w medium details czy zabawy z pełną prędkością w wysokich rozdzielczościach.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  3. hmm , LooKAS 18/08/05 22:04
    sempron 2600/plyta na nf4 s.754/hdd80/do tego dvd rw/512mb ram i reszta na grafe PCI-E/buda jakis modecom.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL