Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7945 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WEntylator w chieftecu , Portal 18/08/05 21:32
Witam
Zaczal glosno pracowac jeden z wentylatorow w chieftecu 360W dwuwentylatorowym - chodzi o ten cienszy wentylator - czy ktos orientuje sie gdzie mozna takie cienkie wentylatory kupic ? ( to chyba 15 albo 10)

  1. bo chyba smarowanie itp juz nic nie da , Portal 18/08/05 21:49
    bo slychac stukanie na lozyskach jakby byly juz wybite ( wyrobione)
    Moze ktos zna elektryczne paramtery tego wentyla - napiecie , prad , moc ?

    1. sprobuj kapnac troche oleju na lozysku moze akurat pomoze. , blazejm 18/08/05 21:52
      w wentylu w moim 3 letnim jakims Rainbow w starym kompie pomoglo.przestal stukac.na wiatraku na pewno masz napisane jego parametry (napiecie i prad)a jesli nie to multimetr w lapki i do roboty:)

  2. u mnie chieftec 360 , Wedrowiec 18/08/05 22:35
    DF z aktywnym ostro rzęził.... zimą jak otwierałem okno na fajkę - temp. poniżej 18C i masaakra. Tak od początku. Także cieszę się odpowiednią aurą ;)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  3. dawno temu... , BrUcE_609 19/08/05 07:33
    reanimowałem swój stary zasilacz WD-40 - pomagało tak na 2-3 miesięcy - tak ze 3 razy - ale po roku już nic nie pomagało tylko wymiana na nowy - bo spowrotem cihco było tylko przez dwa dni :) Teraz mam chifteka i jest dobrze (bo od pół roku :)

    pozdr.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    1. bo wd40 nie smaruje, tylko czysci , Tummi 20/08/05 10:32
      lozyska. Po 2 dniach dzialania na wd40 powinienes jakims smarem czyste lozyska przesmarowac.

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  4. kurde a ja wymienilem ten duzy , faf 19/08/05 11:48
    na arctica pro tc
    no i chodzi glosniej niz stary
    stary chodzi na 6V - arctic nawet nie rusza
    a zapialem go na 12V - bede musial rozebrac jeszcze raz i przelozyc
    arctic ma gdzies ze 2000obr - ciepelkiem dmucha
    mysle coraz bardziej o WC PSU ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL