Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:58
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37675 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak przyspieszyc uruchamianie windowa Xp , Rojek 19/08/05 11:59
Mam od lutego zainstalowanego windowowsa Xp sp2 do tego dodatkowy firewall i antivir co jak co dosc dlugo takie zabezpieczenie dzialalo bardzo dobrze ale wszystko ma swoj kres. Nie chce znowu kaswac systemu tylko jakos go "oczyscic" ???

  1. ktoś kiedyś podawał fajnego linka... , petropanko 19/08/05 12:02
    http://users.accesscomm.ca/gbraun/wxp/
    poczytaj sobie, bo to za dużo pisania by było.

    -petropanko-

  2. Poczytaj też tu: , Dexter 19/08/05 12:11
    http://www.xp.net.pl/art/windowsxp_full_optym.html

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. ... , Rojek 19/08/05 12:20
      Dzieki

  3. małe pytanie dotyczące tweaka XP , petrumi 19/08/05 13:11
    mam nadzieję, że autor posta wybacze podpięcie.

    jakie programy zawsze instalujecie na świeżych xp ?

    1. win xp z sp2
    2. stery od mobo, grafy , dzwięku i innych urzadzeń.
    3. ad-aware, spybot, jakiś antywir + firewall

    4. dopiero podpinam PC do netu
    5. aktualizacje
    6. xpantyspy ? jakie opcje ? te zalecane czy macie jakieś konkretne ?
    7. ghost 2003 i inne mniej potrzebne rzeczy

    czy instalujecie coś innego o czym zapomniałem ???
    tweakujecie rejest wg. zaleceń z podanych wyżej linków czy korzystacie z gotowech tweakerów ? jakich ?

    1. ja 1, 2 następnie , Artaa 19/08/05 13:24
      spyboot1,4 jakiś antywir np arca
      potem
      4
      5
      6
      7 winrar lub podobny, kodeki acrobat i jakiś office

    2. Hmm... , DJopek 19/08/05 13:36
      1. System + Kerio + wszelkie poprawki z netu.
      2. Sterowniki.
      3. Użytki - TC, TugZip, Maxthon, Mozilla Thunderbird, Miranda, FastStone Image Viewer, Foobar2000, PowerDVD, CDBurnerXP Pro etc :)

      Antywira i innych ad-aware i spybotów nie używam.

      1. ja w sumie ....... , petrumi 19/08/05 14:51
        chyba też zrezygnuje z tych zabezpieczeń. Od niepamiętnych czasów nic nie złapałem. Jesli kompa używa jedna osoba i wie co robi to trudno coś załapać.
        Dlatego w celu odchudzenie sysa od dziś tylko firewall bo mam publiczne IP.
        Kiedys miałem Kerio 2.1.5 PL. Nadal jest godny polecenia czy wyszło coś nowego ? A może zapora z SP2.

        1. nie... no, nie bluźnij! :P , fatal 19/08/05 17:28
          Porównując Kerio do windowsowej zapory!?!?! Zdecydowanie Kerio (sam jade na v4.1.3)

          Nikt nie jest samotnym mając ......
          gumową kaczuszkę ;)

  4. windaXP , slawek747 19/08/05 21:33
    Moja rada jest trochę drastyczna:wywal SP2, wyłącz firewall, odinstaluj antywira i zlikwiduj połączenie internetowe. Winda ruszy z kopyta. Używaj tego shitu tylko do gier a internet skonfiguruj pod Linuxem. Sam tak zrobiłem i teraz jest OK.

    1. Ewentualnie można inaczej - podłączyć kompa z tym Windowsem , sebtar 21/08/05 16:04
      do serwera na Debianie tak jak ja mam ;-)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL