Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:58
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37763 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy taka próba zabrania się do regenraji baterii w laptopie ma sens ? , Akimbo 19/08/05 17:04
Sprawa wygląda następująco:Jestem posiadaczem Laptopa, model: Fujitsu-Siemens Lifebook E-6540 i chciałbym zregenerować w nim baterie w następujący sposób: Bateria (dane):LiON10.8V 3600mAhP/N: CP033616-01 Ogniwo:LiON1.2V 1250mAhCGR1767OHC chcę zamienić te ogniwa na akumulatorki: Akumulatorek:AA (zwykły paluszek)Ni-Mh1.2V 2500mAh Pytanie brzmi czy nie będzie problemów z ładowaniem laptopa, czy będzie ładował baterie do końca itd. Będę bardzo wdzięczny za ew. opinie na ten temat. pozdrawiam

SYNTAX ERROR?
READY.

  1. ... , Akimbo 19/08/05 17:13
    ciutke lepsza wersja do czytania

    Sprawa wygląda następująco:
    Jestem posiadaczem Laptopa, model: Fujitsu-Siemens Lifebook E-6540 i chciałbym zregenerować w nim baterie w następujący sposób:
    Bateria (dane):
    LiON
    10.8V 3600mAh
    P/N: CP033616-01
    Ogniwo:
    LiON
    1.2V 1250mAh
    CGR1767OHC
    chcę zamienić te ogniwa na akumulatorki:
    Akumulatorek:
    AA (zwykły paluszek)
    Ni-Mh
    1.2V 2500mAh
    Pytanie brzmi czy nie będzie problemów z ładowaniem baterii, czy laptop będzie ładował baterie do końca itd.
    Będę bardzo wdzięczny za ew. opinie na ten temat.
    pozdrawiam

    SYNTAX ERROR?
    READY.

    1. cos tu nie gra , Master/Pentium 19/08/05 21:01
      nie ma ogniw Li-Io o napięciu 1.2 V
      Jeśli chodzi o podmianę to musiałbyś użyć 9 ogniw AA. Oraz ładować je POZA notebookiem bo ładowarka ogniw Li-Io nie potrafi ładować Ni-MH.
      Generalnie raczej daruj sobie.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

      1. hmm li-jon ma 3,6v i jest ładowana stałym napięciem odwrotnie do Ni-mh , Artaa 20/08/05 20:48
        123

  2. Dzięki za odpowiedzi, no niestety jednak sie nie da... , Akimbo 22/08/05 20:51
    ale bede myślał dakej

    pozdrawiam

    SYNTAX ERROR?
    READY.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL