Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37984 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komorka siada - urządzenie nie jest kompatabilne - pomozcie , borg18 19/08/05 20:14
Komorka to nokia 6100 ostatnio dziewczyna zalala go troszku wodą i glosniczek cos siada ale to stalo sie przed tym miala dostac smsa bo juz kom brzeczala a tu sie pojawilo na ekraniku urządzenie nie jest kompatabilne i tak ciagle teraz sie pokazuje co to moze byc?

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. mam rzowiązanie... , john565 19/08/05 22:26
    może nie jest kompatybilna z zasilaniem wodnym, poprostu nie ma tego koła co dynamo napedza, no a że koła od dynama nie ma to po co lac wode, i teraz woda zalała ten czujnik co to jest w droższej wersji ztym kołem od dynama, i poprostu che sie przełaczyć na to alternatywne zasilanie, ale nie może bo nie ma tej części z droższego modelu, która napędza todynamo

    zaznaczam że post pochodzi z działu KOMPUTERY (SIC!)

    f*ck

    1. Jezu , borg18 19/08/05 22:29
      No dalem dzial komputery bo komurka chyab tez posiada swoj mmikrokomputer nie ? pamiec ma wyswietlacz tez to co? niby do jakiego topica mam go dac? a to z dynamem to jakos udziwniles:P

      https://programy.net.pl - duża dawka
      programów ;)

      1. i sorki , borg18 19/08/05 22:30
        Za orta duzego "komórka"

        https://programy.net.pl - duża dawka
        programów ;)

      2. no masz racje, bardzo przepraszam.... , john565 19/08/05 22:41
        i o samochodach też powinno być w dziale komputery, i o rowerach, przecierz prędkościomierz to tez taki mały komputer, anie daj Boże jak rowerzysta ma GPS, to w dziale super komputery wtedy to byc powinno, czyli co o wszytkim innym tylko nie o zwykłych komputerach wtym dziale ?

        f*ck

        1. ale , borg18 19/08/05 23:34
          sie przykleiłes do mnie nie wiem o co Ci codzi dalem taki dzial i juz no przepraszam spieszyło mi sie

          https://programy.net.pl - duża dawka
          programów ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL