Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28

 Dzisiaj przeczytano
 46686 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Grafa okolo 300zł - jaka? , Marcel 21/08/05 20:31
Myślę o zmianie grafy i chcę wydać do okolo 300zł. Myślę o R9550 128MB albo o R9500 z Allegro - innych opcji jakoś nie widzę. Może jednak się mylę? Kompa mam już niepierwszej młodości: P3 1GHz, 320RAM, mobo z I815, co wybrać?
Mam też drugie pytanie, może ktoś wie: warto wybrać R9500pro 128MB z szyną 128bit i 8 potokami czy może R9500 128MB z szyną 256bit i 4 potokami (nie licząc na odblokowanie dodatkowych 4 potoków)? Czyli słowem co lepsze: 8 potoków i szyna 128bit czy 4 potoki i szyna 256bit?

  1. Hmmm. , Mms 21/08/05 21:28
    Jak mam Radeona 9550 od Gigabyte. Pamieci 4ns z doklejonymi przeze mnie aluminiowymi radiatorkami. Kupiona 04.11.2004 w Opolu, ma 3 lata gwary. Z tym, ze w razie czego pewnie trudno ja bedzie wyegzekwowac, bo nawet jesli uda sie fajnie zdjac radiatorki, to na radiatorze od procka sa wygiete cztery zeberka, bo byl tam przykrecony wiatraczek. Najlepsze jest to, ze karta nigdy nie byla krecona. Jutro bede wiedzial czy ja sprzedaje. Wiec jak jestes zainteresowany, to jutro moge dac znac oc i jak.

    Pozdrawiam

    1. I nie mam kabelka do TV-Out. , Mms 21/08/05 22:33
      j.w.

      Pozdrawiam

  2. a może rozważ zakup... , Jaceqp 21/08/05 22:13
    ... GF 6600LE? Na sklepie wysyłkowym ptr.pl za niewiele ponad 300zł ew dołożyć jeszcze parę groszy i wziąć 6600...

    Może to ci pomoże przy dobraniu optimum wydajności za rozsądną kasę (ceny sprawdzisz sam)

    http://www.benchmark.pl/...tawienie_empiryczne.htm

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    1. aha... , Jaceqp 21/08/05 22:16
      muszę przyznać że twój konfig nie jest specjalnie imponujący... Może się okazać że szybsze karty nie będą w stanie wykazać potencjału. Czasem może się okazać że starsza karta będzie lepiej współpracować (choć to też w dużej mierze zależy od driverów)...

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  3. hmm , 0r8 21/08/05 22:53
    na Twym sprzecie wszystko powyzej gf3 bedzie sie marnowac.
    takze odpuscil bym sobie zmiane grafy i dozbieral na wymiane reszty bebechow.

  4. Jakiej karty , slanter 22/08/05 11:28
    używasz w tej chwili? pzdr

    owoc żywota twojego je ZUS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL