Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52750 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z ciemnoscia... :) , jack.uzi 22/08/05 14:42
Mam pytanie czy sa jakies programy do rozjasniania obrazu np. w grach. Chodzi o to, ze po zainstalowaniu Q3 wszystko bylo ok. Gdy gre wylaczylem i wlaczylem na nowo jest ciemno ;o. Tzn duzo ciemniej niz to bylo wczesniej, prawie nic nie widac. Brightness dalem na full w grze i na full w monitorze... Nic nie pomoglo... Dalej ciemnosci... Mam monitor (dosc niedawno go kupilem), Samsung SyncMaster 710v i karte graficzna Geforce Ti 4200. Jezeli sa takie programy albo wiecie co z tym moge zrobic w jakikolwiek inny sposob to bardzo prosze help me... :)

--------------------------------------
Stoned is the way of the walk...
Drum and bass selection.

  1. Ustawienia , myszon 22/08/05 14:45
    gamma w sterownikach

  2. Powerstrip , XepeR 22/08/05 15:05
    Mozna sobie ustawic profil do jakiejs gry. Wlaczasz ja a Powerstrip automatycznie ustawia jasnosc, gamme itp. Po wylaczeniu gry wszystko wraca do normy.

  3. No wlasnie... , jack.uzi 22/08/05 15:18
    ...probowalem z gamma w sterownikach. Nic to nie dalo. Zaraz sciagne Powerstripa. Dam znac czy dziala :). Dzieki.

    --------------------------------------
    Stoned is the way of the walk...
    Drum and bass selection.

  4. Dziaaaaala! , jack.uzi 22/08/05 15:27
    Dzieki bardzo, kozak program ;).

    Pozdrawiam

    --------------------------------------
    Stoned is the way of the walk...
    Drum and bass selection.

    1. spox , XepeR 22/08/05 15:33
      :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL