Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2012 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

winda xp - powiedzcie mi jak to jest z legalnoscia? , Nazgul 23/08/05 15:25
powiedzmy ze kupilem winde OEM, a potem zmienilem plyte glowna. To co nie moge wtedy zarestrowac windowsa normalnie? Jak oni to sprawdza ze mam inna plyte glowna? Mozna to jakos obejsc? Bo ja mobo zmieniam srednio co 4 miesiace i horrorem byloby zawsze sys zmieniac. pozdr

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. http://www.twojepc.pl/boardPytanie98625.htm , Chicken81 23/08/05 15:42
    ... tutaj jest podobny wątek

    "Tylko dwie rzeczy są nieskończone -
    wszechświat i ludzka głupota...." -
    A.Einstein

    1. kiedys spotkalem się , Nikita_Bennet 23/08/05 20:31
      z takim podejsciem do sprawy (czasy chyba win3.11/95).
      jesli kupiles sprzęt z wingrozą, np mobo (wiem ze np z monitorem nie mozna kupic windy oem choć dla mnie to dosc integralna czesc kompa) to licencja przechodzila na calego kompa. pozniej modernizowals cos i dalej byles legalny tak dlugo jak mogles udowodnic modernizacje. to taka historyjka z jednego ze sklepow gdzie bralem komus kompa.

      nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  2. A po co zmieniać płytę co cztery miesiące? , Janusz 23/08/05 16:27
    Ja zmieniłem po trzech latach i tylko dlatego, że "mi się wygrało" nową płytę i procesor. Jak dla mnie nie ma sensu biegać za każdą nowinką technologiczną i od razu zmieniać sprzęt. Jeżeli tak często zmieniasz płytę główną, to chcąc być legalnym powinieneś zaopatrzyć się w wersję BOX Windows XP i wtedy możesz zmieniać płyty nawet co tydzień.

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

  3. no prośte :) , doopeczka 24/08/05 13:13
    Jak będziesz samą płytę zmieniał to ok - możesz to sobie robić i nie będzie żadnych dymów a aktywacją. jakbyś natomiast zmienił 3 główne elementy na raz poiwedzmy że płyta, grafa i dysk no to wtedy problem będzie bo kod generowany na podstawie twojego sprzętu i używany do aktywacji będzie na tyle inny że aktywacja przez internet się nie powiedzie. Ale oczywiście nadal da się taki system aktywować przez telefon u niezwykle uprzejmej Pani z MSa :)
    pozdrawiam

    McDoopeczka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL