Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2344 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zbiegłe okno programu, gdzie szukać? , bodeq 23/08/05 15:51
Swojego czasu bawiłem sie pulpitem rozszerzonym, wtedy też "uciekło" mi gdzieś okno bestplayera. Teraz jak go włączam to pokazuje sie na pasku zadan, ew. odtwarza film (słychać dźwięk) ale okna nie ma. Jak to teraz naprawić?

  1. heheh szukaj pewnie na tv , ulan 23/08/05 15:53
    bo się otwiera na tv (masz pewnie tv-out)

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. no właśnie na tv też nie ma :( , bodeq 23/08/05 16:01
      karta ati, ma tv out, okna programu nie ma ani na moniu ani na tv.

  2. hmm , Dygnitarz/Wiche 23/08/05 15:54
    Kliknij PPM na belkę programu w paski zadań -> wybierz "przenieś" -> klawiszami kierunkowymi przenieś okno programu na widoczną część pulpitu. Winno pomóc.

    "Dziękuję niebu, że we wszystkich
    swoich instynktach pozostałem Polakiem."
    Friedrich Nietzsche

    1. i jeszcze trzeba klepnąć ENTER... , metacom 23/08/05 16:00
      ...bo bez tego wraca na miejsce...

      Największą sztuczką Szatana jest to,
      że ludzie w niego nie wierzą.

    2. nie mam takiej pozycji , bodeq 23/08/05 16:06
      po ppm mam tylko minimalizuj i zamknij.
      Z menedżera zadań mam jeszcze maksymalizuj i wówczas pojawia sie okno na całym ekranie ale nie można z nim nic zrobić poza zamknięciem lub minimalizacją.

      1. i w zasadzie ... , bodeq 23/08/05 16:08
        to nie jest pełne okno, tylko górna belka i szare tło.

  3. poszukaj , myszon 23/08/05 19:25
    czegoś w stylu bsplayer.ini (nazwa wzięta z kosmosu, nie mam bestplayera) i zobacz czy będzie tam zapisana pozycja okna lub opcja zapamiętuj położenie okna.

    1. - odinstaluj i zainstaluj program , Jacek_2004 23/08/05 19:57
      jeszcze raz

      1. nie posiada instalatora , bodeq 23/08/05 22:18
        j.w.

    2. i to jest prawidłowa odpowiedź :) , bodeq 23/08/05 22:21
      Faktycznie robi sobie ini w katalogu windowsa. U mnie jedna wartość dotycząca położenia okna była ujemna, wystarczyło zmienić. Wielkie dzięki

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL