Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2131 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[O.T] jest ktoś w posiadaniu kawałka Jedne Osiem L - smak zwycięstwa ? , PaszkfiL 23/08/05 16:37
z ich nowej płyty "Słuchowisko" właśnie oglądam TVP2 i przed chwilą usłyszałem ten kawałek, bardzo mi się spodobał ! może dlatego że pasuje do mojego obenego nastroju, ale jeśli ktoś byłby w jego posiadaniu to prosz o przesłanie na maila paszkfil (at) bobasek (dot) com, bo mój Muł się uparł i nie chce współpracować :P

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. Jeden oczywiście ... ;) , PaszkfiL 23/08/05 16:43
    czeski błąd ... zdarza mi się coraz częściej.

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. Mam... , bier 23/08/05 18:13
    jako mp3.

    bier

    1. dziękuje , PaszkfiL 23/08/05 18:56
      :) yeaaaaaaaaaach :) jest dobra nuta

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  3. Moze jescze donia, mezo i libera chcesz? , Wolf 23/08/05 18:57
    Nie mam pytan...

    Vey iz mir!

    1. wiec zostaw takie , Mackie Messer 23/08/05 19:26
      komentarze dla siebie.

      "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
      F. Nietzsche

      1. <brawo> , jafar 23/08/05 19:26
        123

    2. to nie pytaj ... , PaszkfiL 23/08/05 19:28
      ... jak dl amnie to se możesz i Bartka Wrony słuchać ... :/ co ci do tego kto czego słucha ? do ludzi którzy nie chodzą ubrani tak jak ty też masz problem ? albo do takich którzy nie interesują się tym co ty ?

      Mój gust i moja sprawa czego słucham a Tobie akurat g.... do tego :|

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. Chyba nie zrozumiałeś Wolfa... , DJopek 23/08/05 20:03
        Wydaje mi się (o tyle ile go znam) że chodziło mu akurat o inny aspekt...

        1. więc o jaki ? , PaszkfiL 23/08/05 20:16
          bo ja tu widze tylko jeden, ale z chęcią zapoznam się z tym innym aspektem.

          o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

          1. ja strzelam, że... , Coyote 23/08/05 21:01
            ...o piractwo.

            Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

            >>GG 1650565<<

            1. no to jeśli strzeliłeś dobrze ... , PaszkfiL 23/08/05 21:24
              ... to zapowiada się dłuuugi post...

              o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      2. Ze gusta muzyczne na poziomie disco-polo tez :) , Wolf 24/08/05 00:09
        Ale nie o to mi chodzilo...
        Dziwie sie po prostu ze po 48 miesiacach na boardzie, otwarcie wyskakujesz z takim postem...
        Tu nie chodzi o piractwo, ale pewne zasady...
        Mamadzieje ze mnie rozumiesz...

        Vey iz mir!

        1. nadal twierdze że g... ci do tego jakie mam gusta ;) , PaszkfiL 24/08/05 01:15
          a że otwarcie ? tak otwarcie, bo jeśli cała ich płyta będzie utrzymana w takim klimacie to powędruje po nią do sklepu, tak jak zrobiłem to z kilkoma innymi !

          o zasady ? jakie ? nie istnieje coś takiego jak zasady, niestety ... zasad się nie powinno łamać, a pokaż mi taką zasade która nie została złamana ...

          przychodzi mi tylko jedna do głowy: dla zasady łam zasady :)

          Mam nadzieje, że ty też mnie zrozumiesz ;)

          pozdrawiam

          o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

          1. Zgadzam sie :) , Wolf 24/08/05 10:30
            Gowno mi do tego jakej muzyki sluchasz, ale to dalej nie zmienia faktu ze masz gusta muzyczne na poziomie disco polo :)
            Co do sprawy "zasad", tez gowno mnie obchodzi czy kupiles plyte czy nie, tak samo gowno mnie obchodzi czy siedzisz na legalnym sofcie, kradzionym sprzecie i krzywym stolku...
            Obchodzi mnie za to kiedy ktos na boardzie wyskakuje z takim postem, zupelnie bez poszanowania chocby tych 48 miesiacy tu spedzonych...

            Vey iz mir!

            1. hmmm ... no i chyba , PaszkfiL 24/08/05 11:53
              EOT, bo sobie wyjaśniliśmy ;)

              ATSD ... siedze na leglanym sofcie, kompiea i stołek jest całkiem wygodny :P

              o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL