Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Robek 05:14
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16

 Dzisiaj przeczytano
 17811 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z routerem Planet XRT-401D - Zawiesza sie przynajmniej co godzine :( , KoDa 24/08/05 19:51
Witam

Posiadam ten router juz ok. dwoch lat i jest do niego podlaczony TP DSL i wczesniej nie bylo z nim wiekszych problemow (czasem zdarzyla mu sie zawieszka - zwlaszcza podczas korzystania z p2p ale to bylo okolo raz na tydzien wiec dalo sie jakos przezyc)
Ale od jakis trzech dni to jest po prostu masakra. Router praktycznie zawiesza kilkanascie razy dziennie.
Objawia sie to w ten sposob , ze praktycznie nawet jak w sieci malo kto korzysta z internetu to nagle nastepuje zwis :(

Pomaga mu jedynie wyciagniecie zasilacza z gniazdka i wlozenie go z powrotem po to zeby po jakims czasie (godzine lub dwie albo nawet kilkanascie minut) znow wydarzylo sie to samo.

Jakie moga byc przyczyny ?

Przywracalem go juz do ustawien fabrycznych i konfigurowalem raz jeszcze , resetowalem switcha , wymienilem kable i ciagle jest to samo :(

Jest jeszcze cos co moglbym sprawdzic - zrobic czy to raczej juz jest poczatek konca dla tego urzadzenia ?

Jesli wg. was router juz sie konczy to zeby nie robic spamu poleccie jakis router do 400 zl ktory bylby w miare stabilny (nie wymagam wiadomo cudow za ta cene ale chociaz zeby sie nie zawieszal codziennie) i dzialal z DSLem Telekomuny.

Dzieki z gory za wszystkie odpowiedzi

Pozdrawiam

http://kordian.it

  1. miałem , rkowalcz 24/08/05 20:01
    tak z routerem do SDI ze trzeba go było prawie co godzine resetowac co doprowadzilo do jego zepsucia sie :-( po około miesiącu

    1. zdaje sobie z tego sprawe ze tak moze sie zdarzyc , KoDa 24/08/05 20:12
      czyli myslisz zeby wymienic go juz teraz ?

      http://kordian.it

      1. .:. , Shneider 24/08/05 20:22
        a chce Ci sie tak restartowac?

        jak masz mozliwosc wgrania firmware nowego to zrob to i moze sie uda. inaczej szukaj nowego.

        chyba ze zasilacz spsul sie i daje niestabilne napiecie.

        .:: Live at Trance Energy ::.

        1. nic nie pomaga , KoDa 25/08/05 00:19
          trzeba kupic nowy :P (teraz jestem bezposrednio podpiety do DSLa)

          http://kordian.it

  2. Zmieniam pytanie - Jaki router wybrac do 400 zl ktory obsluguje TP DSL , KoDa 25/08/05 00:20
    3zn

    http://kordian.it

    1. wez cos z oferty linksysa , Portal 25/08/05 06:06
      j.w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL