 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 22875 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
VIVO , amelia 25/08/05 10:14 Kupilem karte z vivo, po podłaczeniu kamery przez S-VHS obraz na monitorze jest czarnobiały, obstawiam brak jakiegoś połączenia w przejściówce, lub w karcie, a może ktoś ma inne doświadczenie?- System video idzie pewnie w systemie , NimnuL-Redakcja 25/08/05 10:16
nieobslugiwanym przez karte? Przelacz sygnal z kamery na PAL lub NICAM.Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. - kwestia ustawień , john565 25/08/05 10:24
poszperaj wprogranmie którym zgrywasz, tam znajdziesz pare ustawieńf*ck |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|