Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 23232 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ubezpieczenie - problem , Chicken81 25/08/05 10:45
Kilka tygodni temu zmieniłem pracę, w poprzednim zakładzie byłem ubezpieczony na zasadach ubezpieczenia grupowego, teraz przeszedłem do firmy w której pracuję tylko ja i wlaściciel, a ubezpieczenie grupowe jest bodajże od 5 osób. Wobec czego poszedłem, do biura ubezpieczyciela i spytałem się czy mogęprzedłużyć ubezpieczenie na starych warunkach, po zapoznaniu się z dokumentami powiedzieli mi że nie ma problemu, tylko że teraz będę musiał sam płacić banku i nie raz na miesiać tylko raz na 3 miesiące 120zł. Przystałem na taką propozycję, pracująca tam pani powiedziała mi żebym poszedł zapłacić w banku przyszedł do niej z kwitkiem, ona wyśle wtedy wszystkie dokumenty do centrali. Tak zrobiłem i po około 2 tygodniach przyszedł mi list z owej centrali, że nie spełniam jakiegoś tam warunku i że nie mogę kontynuować ubezpieczenia (w oddziale w moim mieście mówili co innego) grupowego, ale jako że wpłaciłem już 120 złotych to proponują mi ubezpieczenie indywidualne - oczywiście gorze warunki, większe składki. Co robić w takiej sytuacji, nie sądzężeby mi chcieli oddać pieniądze a ja sam nie chcę tego ubezpieczenia bo są inne, korzystniejsze.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone -
wszechświat i ludzka głupota...." -
A.Einstein

  1. kase Ci musza oddac , Deus ex machine 25/08/05 11:01
    chyba, ze jednak Ci pozwola na ubezpieczenie. Zaplaciles juz za usluge, jesli oni ja zerwia to musza poniesc koszta i zwrocic pieniadze za usluge, ktorej nie wykonali.Ty decydowales sie na konkretna usluge i jesli teraz pojdziesz na ich uklad to tylko im to na reke, bo beda mogli sobie zaksiegowac Twoja wplate, a tak nie wykonali uslugi nie moga zaksiegowac .-) Jakby co skarbowka.

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL