Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Promilus 08:17
 » luckyluc 08:14
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27285 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

logitech z-3 - warto? , bartek_mi 25/08/05 19:10
jestem 'na kupnie' zestawu 2.1 - wybor padl na logi jak-w-temacie

sa tu uzytkownicy wyzej wymienionych brzeczkow?
jak wypadaja w porownaniu do creative 5300 (takie zabytkowe ;-) ) ?
jak z jakoscia wykonania pilota i satelitek?

moze macie jakies inne propozycje?
limit cenowy 300zl

dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  1. Miałem Z3'ki , Ksyho 25/08/05 19:29
    jakość wykonania i dźwięk zauważalnie lepszy niż Creative (którego zresztą też miałem, ale nie pamiętam oznaczeń).

  2. no mam , vaneck 25/08/05 20:15
    wypadają dużo lepiej od Creativa P380 - takiego miałem okazję posłuchać. Jakość wykonania: najwyższa. Satelity są ciężkie, zauważalnie. Bardzo solidnie zapakowane, mają nawet folię ochronną na przodzie. Pilotowi też nie można nic zarzucić, pokrętło działa bezstopnowo, z łagodnym oporem (nie przekręci się od uderzenia, szturchnięcia).
    W kwestii jakości dzwięku to ja mam ciężko. Dlatego kupiłem te z-3 żeby nie mieć wątpliwości, to musi grać dobrze. Jakbym potrafił porównać, na słuch, to bym szukał. A nuż znajdę coś co gra tak samo, albo lepiej, za niższe pieniądze. Jednak nie potrafię, słoń mi na ucho nadepnął. To straszne bo "lubię piosenki, różne inne dźwięki" a tu taki defekt.

    A little less conversation, a little more action
    please

    1. dobrze że , recydywista 25/08/05 21:42
      nie lubisz tylko takich piosenek, które już słyszałeś :] (cytat wiadomo z czego)

      Computers are useless. They can only
      give you
      answers.

  3. [podepne sie] zestaw 2.1 do 200 pln , shavell 25/08/05 21:31
    Witam, rowniez chce kupic jakis zestaw glosnikow tylko dysponuje mniejsza kwota 200 pln to max (ofc im mniej tym lepiej). Przejrzalem archiwum i jakis czas temu wiekszosc glosow byla za http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14510 w podobnej cenie sa tez http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15265 a moze calkiem cos innego. Z gory dzieki za pomoc.

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

  4. x-230 , maciell 26/08/05 00:18
    te creativy zjada na sniadanie wiem bo testowalem obydwa..Ale najlepiej sam posluchaj..Mi sie w creativach bass nie podoba. Jak zrobi sie glosniej pierdza.

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

  5. Miałem Z3 (wygrane na Frazie) , Doczu 26/08/05 07:00
    I grały słyszalnie lepiej niż Creativy (DTT 3500 czyli swego czasu Ich flagowy model).
    Z3 sprzedałem, bo mnie nie potrzebny był zestaw 2.1

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL