Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:19
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27458 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

poddaje sie, trening w America's Army , Grza 25/08/05 20:44
Jestem na poczatku treningu, ostatni etap z 'basic' a wiec:

rzucam flesza przez okno (1szt.)
wchodze drzwiami do pokoju - pif paf 3 tarcze ida na makulature...
nastepne drzwi - schodkami w dol do kanalu gdzie jest tarcza zakladnik - no wlasnie! mam niby otworzyc jakies 'drzwi w ciemnosci'??? to chodzi o ten kanal czy one sa w innym miejscu?

Wybaczcie za lamerstwo ale jestem lekko zdesperowany bo gierka mi sie strasznie podoba :)

  1. Heh, uzyj , XepeR 25/08/05 21:24
    noktowizora (defaultowo pod "V"). O ile pamietam to niedaleko tego typa za kratami tunel odbija w prawo. A tak BTW jesli juz tu masz problem to ciekawe co powiesz na ostatni trening jednostek specjalnych. Meczylem sie z tym tydzien chyba, juz myslalem ze nie do przejscia jest :D No a jak gra cie wciagnie to koniec jest :) Polecam na poczatek mape Bridge Crossing, mala i szybko zalapiesz o co biega.

    1. heh, zapomnialem dodac , XepeR 25/08/05 21:25
      Hooah!! :P

    2. o ja pierdziu :D , Grza 25/08/05 21:29
      lazilem tam setki razy z noktowizorem i nic... widocznie slepy jestem :) juz lece sprawdzic dzieki! :)

  2. Nie wiem dlaczego ale wielu moich znajomych , Nanael 26/08/05 00:01
    mialo problemy z tym treningiem. Po prostu nie mogli wyjsc przez drzwi, nie chcialy sie otworzyc czy cos takiego. Rozwiazalismy to tak ze zalogowalem sie na moim kompie na ich profil, przeszedlem trening a potem update'owalem ich profil. Nie wiem moze to kwestia wersji albo cos innego, ale po tym jak im pomoglem to .... dla swiata znikneli i slyszec mozna bylo tylko Hooooah :))

    no motto

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL