Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27585 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ati Tray Tools i podkręcanie rdzenia, powyżej 375 w 9550 Gigabyte , Robak 26/08/05 00:24
Witam.
Jak za pomocą wyżej wymienioneego programu podkręcić rdzeń powyżej 375. Suwak nie pozwala więcej ustawić. Na fotum tweaka jest napisane, że w pliku atitray.ini trzeba zmienić wpis "ovr_perc_up=50" na "ovr_perc_up=100" albo "use_limit=1" ustawić na 0. Problem w tym, że w moim pliku atitray.ini nie ma tych komend a ich dopisanie w dalszym ciągu nie pozwala na zwiększenie zegara powyżej tej wartości.
Wersja ATT 1.0.3.730 (chyba najnowsza)

Drugie pytanie dotyczy timingów, czy ktos już je zmieniał (dla karty jak w temacie) i czy mógł by podać na jakiewartości zmienić oraz które warto (powinno) się zmieniać.

Dzięki za zainteresowanie.

  1. ... , Brendyman 26/08/05 00:41
    1. P.Klik na ikonce ATT w systrayu->Tools&Options->General Options->Use Limits for overclocking ma byc odznaczone
    2. Zalezy jaka masz karte i jakie pamieci na niej, ja mam Sapphire R9550 128MB Hynix 4ns i po wgraniu niby lepszych niby timingow z Gigabyta wydajnosc co prawda troszeczke skoczyla ale za to pamiatki sie mniej kreca - wychodzi na to samo

    - ..started talking to yourself I see..
    - The only way I can be sure of intelligent conversation

  2. Dzięki teraz działa , Robak 26/08/05 00:58
    123

    1. prosba...albo i 2 :-) , Brendyman 26/08/05 01:16
      mialbym do Ciebie 2 prosby:
      1. jesli mialbys chwilke to zgraj bios z tej karty (np. opcja Dump Video BIOS w ATT) i przeslij mi go na
      2. jesli jeszcze mialbys chwilke :] to sprawdz czy dziala u Ciebie opcja AGP Write (jesli masz Catalysty z Control Panelem to w poleceniu Uruchom wpisz smartgart i w okienku co sie otworzy bedzie pisac, jesli masz Control Center to pisze to w ustawieniach smartgarta). Z gory dzieki. Pozdro

      - ..started talking to yourself I see..
      - The only way I can be sure of intelligent conversation

      1. Poszło na maila , Robak 26/08/05 12:15
        123

        1. dzieki :-) , Brendyman 26/08/05 13:14
          a co do 2. to AGP Write to co innego niz Fast Writes, niewiem dlaczego radki 9550 nie lubia AGP Write... a co do Fast Writes to ich wlaczenie nie jest takie znowu straszne, wychodze z zalozenia ze jezeli smartgart je wlaczyl to znaczy ze nic zlego sie nie stanie :D. Pozdro!

          - ..started talking to yourself I see..
          - The only way I can be sure of intelligent conversation

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL