Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » cVas 08:12
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » ligand17 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27

 Dzisiaj przeczytano
 27582 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Pytania do posiadaczy wszelkich MP3 Hdd - iPod, iRiver h100/300,Creative Zen itp , kubazzz 26/08/05 00:59
Czy nie przeszkadza wam rozmiar tego playera?
Czy podejmujac decyzje o kupnie playera wciaz bez wahania wzielibyscie model z dyskiem?
Jaki po dluzszym uzytkowaniu jest bilans zyskow i strat [zalet i wad].
Nie padaja wbudowane baterie? [wyraznie skrocenie czasu dzialania]
A dyski?

Mam flashowego irivera ifp799, ale czaje sie na iAudio X5 ale kurcze nie wiem czy go chce;)
Oto ten cudak:
http://iaudio.pl/products.php?id=12
http://reviews.cnet.com/...7-31383684.html?tag=top [wideo krotkie]

Doceniam funkcjonalnosc i rozmiar mojego irivera, ale chcialoby sie wiecej.
Tylko ze wlasnie ten rozmiar... ifp799 jest maly calkiem.
Za to X5 jest wiekszy [ale nie ogromny] ale ma duzo wieksze mozliwosci. W tym wideo, obsluga bezstratnej kompresji [flac - wszystkie poziomy], no i 20gb - mi ten 1gb cos czasem nie starcza, zwlaszcza jak chce cos dodatkowo miec na playerze [nagrania z dyktafonu albo jakies pliki].
Decyzja jest trudna, znajac mnie przesadzi jakis przypadek, ale chcialbym poznac opinie uzytkownikow podobnych playerow. Byc moze ktos bedzie mogl na podstawie swojego doswiadczenia cos interesujacego powiedziec.
Najbardziej boje sie padniecia baterii po kilku miesiacach [ze zmniejszy sie jej pojemnosc]. Dysk raczej nie ulegnie samoistnemu rozkladowi. Troche sie boje uszkodzenia, ale z drugiej strony upadek ktory uszkodzi dysk, uszkodzilby takze mojego ifp [przynajmniej obudowe] wiec na jedno wychodzi. Wiem ze gwarancje obejmuje padniete piksele na wyswietlaczu wiec tego sie nie boje.

No a jesli ktos nie ma doswiadczenia z takimi playerami, a chcialby wyrazic swoje zdanie na ten temat to tez bede wdzieczny.

SM-S908

  1. noz kurde!? Co jest? Niech ktos cos odpowie:/ , kubazzz 26/08/05 20:10
    ja tu ciezkie katorgi przezywam na rozmyslaniu.

    SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL