Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 45242 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Samsung 173P Plus - recenzje , Padawan 28/08/05 21:27
Możecie mi podać linki do recenzji tego monitora (poza mva.pl)?
Dzięki za pomoc.

  1. tu jest , john565 28/08/05 22:55
    http://tinyurl.com/axsb

    f*ck

    1. to jest zart? , acd 28/08/05 23:03
      czy przypadkiem tam sie google otwiera?

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. To nie żart , Sebek 28/08/05 23:05
        To taka przykra przypadłość niektórych użytkowników

        1. Fuck , Padawan 28/08/05 23:15
          mnie też otwiera się google

          1. Da się coś na to poradzić? , Padawan 28/08/05 23:19
            xxx

          2. Chyba mnie nie zrozumieliście :) , Sebek 28/08/05 23:20
            Chodziło mi o taką przypadłość, na jaką cierpi np john565

            1. no, nie zrozumieliśmy się :) , Padawan 28/08/05 23:27
              xxx

              1. A tak w ogóle , Padawan 28/08/05 23:37
                to na coś takiego to chyba nie idzie nic poradzić

    2. ano przepraszam... , john565 28/08/05 23:23
      w te strasznie okropnie wygladjące pole nalezy wpisać (i tu uwaga prosimy o ludzi o słabych nerwach o nie czytanie dalej)

      Samsung 173P Plus review

      f*ck

      1. Oj ale sie uśmiałem , Padawan 28/08/05 23:28
        oh- ho -ho - ho - hah
        :)

  2. hmm , akustyk 28/08/05 23:41
    a ten model juz sie pojawil w sprzedazy? bo ja miesiac temu bez plusa zanabylem, i plusy zapowiadali na "pewnie we wrzesniu". a miedzy pojawieniem LSD na polce a recenzja tez musi chwila minac

    http://akustyk.magma-net.pl

  3. Nie, on już jest w sklepach , Padawan 28/08/05 23:43
    Znalazłem recenzje na mva.pl i jedną na zagranicznym portalu

    1. hmm , akustyk 28/08/05 23:50
      a to zwracam honor.

      a swoja droga, to bralbym go w ciemno. bez plusa jest juz mniodek.

      http://akustyk.magma-net.pl

      1. Zwracasz honor? , Padawan 28/08/05 23:54
        A za co? :D Ejh tam. To mówisz, że warto? A tak w ogóle to byłem w piątek w MediaMarkt i były tam 173P w promocji w cenie 999zł, serio. Ale nie kupiłem... Nie wiem, czy dobrze zrobiłem, ale teraz przepadło.

        1. hmm , akustyk 29/08/05 01:36
          ku...a, 1400 dalem :( faken szit :( teraz bym mial LSD i 1GB Twinmosow w Dualu :(

          http://akustyk.magma-net.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL