Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54681 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie mozna sprawdzic do kogo nalezy nr REGON i/lub NIP? , koral 29/08/05 17:09
(..w przypadku tego drugiego to pewnie nie mozliwe?)
Rzecz nastepujaca, zamowilem glosniki z http://www.tronix-computers.pl i... no wlasnie zaczalem myslec po zamowieniu i przelewie. Poki co nie mam podstaw do obawy(no o tyle, ze odpowiedzi na dzisiejszego maila nie dostalem), przelew doszedl najpewniej w piatek, ale nie zaszkodzi zaczac sie zastanawiac czy sie przypadkiem nie nabilem w buteleczke :))

  1. Przeciez to jest sklep jednego z Boardowiczow. , Mms 29/08/05 17:12
    j.w.

    Pozdrawiam

    1. Demo. , Mms 29/08/05 17:14
      Watpie abys sie nabil w butelke.

      Pozdrawiam

      1. Jeszcze link: , Mms 29/08/05 17:15
        www.allegro.pl/show_user.php?uid=123374 .

        Pozdrawiam

  2. nie nabiles sie , Okota 29/08/05 17:53
    6/9

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  3. hehe, nie wiedzialem :) ale pytanie pozostaje aktualne , koral 29/08/05 18:11
    ostroznosci nigdy za wiele;) sorry Demo.

    no dobra, co z tym regonem?any1?

    1. moze sprostuje , koral 29/08/05 18:13
      nie chodzilo mi o "sorry Demo, ale i tak chce wiedziec" tylko o "sorry Demo. A swoja droga moze ktos wie.."
      ;) pzdr.

      1. Nie tłumacz się Niewierny Tomaszu ;-) , Doczu 29/08/05 19:24
        Ładnie to tak podejrzliwie do kazdego ? ;-)))

  4. o ile wiem , Demo 29/08/05 19:34
    istnieje krajowy rejestr firm/ spółek etc, i mając nr NIP/ REGON można nawet sprawdzić jak długo dana firma istnieje. Ale jak to się dokładnie nazywa to nie wiem :/

    W skarbówce powinni wiedzieć :)

    btw. przelew zaksięgowany, Geniusy wysłane ;)

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. spoko , koral 29/08/05 19:38
      dzieki za maila:))

      ufff, zeby tylko kurier nie dal ciala;)

  5. kryptoreklama!!!!!!! , buti 30/08/05 01:58
    j.w.

    1. gdzie ?? , Demo 30/08/05 07:42
      odpowiedź na posta i już :/ przecież nie wyspuję jaki to jestem mega wypas wspaniały :/

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

  6. dla potomnych: , koral 30/08/05 11:54
    Pan Demo i tronix-computers na dzien dzisiejszy sa wiarygodna firma:) co prawda nie wiem czy przesylka dziala, ale stoi od jakichs 30min u mnie na podlodze:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL