Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54985 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak ściągnąć SimLock z Nokii z klawiatury? , Raftik 29/08/05 20:56
Posiadam Nokię 3310 i niestety ma SimLock na Ideę jak ściągnąć go bez użycia kabla? bo podobno można.
Z góry dziękuję

  1. moze tym , shavell 29/08/05 21:07
    http://www.programosy.pl/simlockk.php osobiscie nie probowalem, ale ktos na boardzie pisal, ze mu sie udalo to moze i tobie sie powoedzie.

    Doświadczenie przychodzi z wiekiem
    tylko czasami jest to wieko od trumny...

    1. mi zadziałało , Master/Pentium 30/08/05 09:23
      Nokia 5110 (aka cegłówka).
      PS. Po wygenerowanym numerze trzeba dodać # tak jak to zapisał PaszkfiL

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

  2. Podaj imei , Yorg 29/08/05 21:08
    albo uderz na priva (GG)

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. a jesli jest to , koral 29/08/05 21:25
      6610 w Idei i IMEI to: 352927004893994 ?:) btw, czy po kilkukrotnym (ile?) wpisaniu blednego numeru cos sie dzieje? uzylem strony podanej przez shavella i przy pierwszym lepszym losowo wybranym numerze dostalem 'czynnosc niedozwolona' :(

      1. jak juz masz czynnosc niedozwolona to simlock TYLKO po kabelku , Yorg 29/08/05 21:31
        bo ktos juz wklepal kody pare razy zle.

        W starszych nokiahc byly to 3 proby

        W nowszych jest chyba 5 (nie wiecej)

        GG: 1706185
        lub komórka :)

  3. eee...alez to nie mozliwe:) , koral 29/08/05 23:33
    jestem pierwszym wlascicielem... a kod wpisalem jeden jedyny raz. Tel. mam gdzies od stycznia zeszlego roku..buuu:(

    1. mialo byc pod Yorg , koral 29/08/05 23:33
      Yorg 29/08/05 21:31

    2. no to w takim razie 'czek diz ałt' , PaszkfiL 29/08/05 23:41
      #pw+924172467515116+7# z reguły ostatni kod pasuje z 7 wygenerwawnych przez dtc4 z akcentem na 'z reguly'

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. oooooo (o: , koral 30/08/05 10:11
        dostalem informacje, ze "ograniczenia telefonu zostaly zdjete" czy jakos tak. dziieekii:)

        1. no to już simlocka nie ma :) , PaszkfiL 30/08/05 11:02
          nie ma za co ;)

          o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  4. Instrukcja tutaj: , irbar 30/08/05 09:33
    http://www.konradus.com/...amp;i=17591&t=17591

    [Admin: Skasowano]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL