Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 61795 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

monitor a sterowniki , potfurov 30/08/05 18:05
Problem jest dosc nietypowy.

Po zainstalowaniu sterownikow do karty graficznej [radek 9600], monitor sie nie odpala.*
* wylacza sie [no signal] w momencie, pojawienia kursora.

Wiem, ze system dziala normalnie, bo podlaczajac grafike do TV moge normalnie pracowac. Jakies propozycje?
Monitor Marvin 17'' [moze dodac nalezy, ze obraz jest 'zolty' - wtyczka uchędorzona].

640x480 @ 60Khz wiec za duza rozdzielczosc/odswiezanie odpadaja.

Omegi zainstalowane. Ciagle jest to samo - wchodzac w EKRANY widze, ze monitor jest poprostu odlaczony ;/
Nie da sie go wlaczyc czy pobawic jakimikolwiek ustawieniami.

[choc bez sterownikow dziala, ale jakos nie usmiecha mi się taka praca]

Any ideas?
  1. a może rozdzielczość jest ZA MAŁA? , Seadog 30/08/05 19:38
    spróbuj 800x600. Poza tym - co to znaczy, że obraz jest żółty? i wtyczka "uchędożona" (note spelling)?

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

  2. Odinstaluj , soyo 30/08/05 19:47
    stery do grafy,wyczyść w trybie awaryjnym Drive Cleaner'em,zrestartuj,zapodaj Standart VGA i dopiero potem zainstaluj właściwe stery.

    soyo

  3. a moze to wlasnie kwestia tej wtyczki , elliot_pl 30/08/05 20:50
    wiem ze ati sobie sam wykrywa co jest podlaczone a co nie. w momencie jak wyjmiesz kabel od tv to tez go wylaczy w sterownikach. Jesli masz jakies piny pourywane, moze karta ma problem z "wykryciem" monita. Tak tylko hipotetycznie sobie gdybam :) stestuj na innym monicie o ile masz mozliwosc.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL