Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64397 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Berlin - a co, gdzie i jak w nim... , evil 30/08/05 23:22
to juz dla mnie zagadka :P

Wiem tylko,ze bede mial trzy/cztery dni
Transport samolotem
I prawdopodobnie ograniczone w pewnym stopniu fundusze.
Celowo uciekam od tego zeby napisac o funduszach ograniczonych bardzo, dlatego ze jednak nie jede sam - a z kobieta i w zwazku z ym na warunki spartanskie sie nie godze :P
O metodach na nocleg wiem mnie-wiecej tyle ile pisali w styczniowym Voyage - czyli niewiele - plus to co sam wynioslem z roznych podrozy z tatą :P
I z tych tez podrozy wynioslem obraz idealnej noclegowni - tj 50m apartamentu w dogodnej lokalizacji, w czyms na ksztalt hotelu...tyle tylko,ze bez recepcji i swiadczen - nie liczac sniadania - za smieszne pieniadze, tj...nieduze :P
NO i teraz co...
W zwazku z tym,ze samolotem, to bez samochodu...
Na miejscu z pewnych wzgledow wypozyczyc nie chce....i nie moge :P
I....
NO nie wiem co jeszcze.

Generalnie to mozecie smialo napisac co warto zobaczyc, gdzie zrobic fajne zakupy - jakies ekskluzywniejsze ciuszki ;-) - czego ie wystrzegac...no i gdzie spac - tutaj mile widziane bardzo konkretne konkrety :P

Ja z tego miejsca dziekuje i przepraszam za duzego OT'a ;>

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. ??? , elliot_pl 31/08/05 00:55
    to ty zyjesz??? :))) kope lat!

    momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. no właśnie , vector 31/08/05 01:14
    evil żyje :))

  3. No pewnie ze Evil zyje :) , Wolf 31/08/05 02:32
    Ostatni moj koztakt z nim wygladal tak:

    Wpada do mnie do pracy, cos gada(nie kmam o co mu chodzi), dalej gada(jescze bardziej nie kumam), w koncu prosi o kluczyk do firmowego kibla, kluczyk dostaje, zalatwia swoje potrzeby/jeg o znajomi zalatwiaja potrzeby(bo z nim byli), oddaje kluczyk i oddala sie w blizej mi nie znane miejsce :)

    Vey iz mir!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL