Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64321 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gra "Pacific Fighters" i błąd 0xc0000005 , zartie 31/08/05 10:51
Kolega kupił grę i chodzi wk....ny. Próba uruchomienia gry na jego kompie kończy się zawsze komunikatem o błędzie jak w tytule. Komp to Duron 1200 z Radeonem 9000, system świeżo zainstalowany W2k z SP4 i zestawem poprawek dla SP4, sterowniki do grafy Catalysty 5.8. Poprawki ze strony producenta gry też zainstalowane. Problem najprawdopodobniej powoduje spartolona w grze obsługa kart ATi, bo na podobnym kompie z GF2MX (!!!!) gra daje się uruchomić. Miał ktoś podobny problem?

BTW polski dystrybutor (LEM) ma mocno w d... nabywców gry, na jego stronie nie ma żadnych poprawek ani informacji technicznych, w biurze siedzi jedynie sekretarka i odpowiada, że pracownik z pomocy technicznej jest na urlopie.

Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  1. heh to sie nazywa zbieg okolicznosci , maciell 31/08/05 11:17
    wlasnie wczoraj instalowalem ta gre. Testowalem joya Saitek Cybor EVO. Polecam tego joya !!! No ale wracajac do tematu. W setupie gry mamy do wyboru czy gra ma uzywac Opengl czy Directx. Wiec niech kolega przestawi na Directx i zoabaczy. Najdziwniejsze jest to ze problem ten opisywany jest na stronie www.gamecopyworld.com i pomaga sciagniecie pliku no-cd :-). A wlasciwie podmiana jednego z plikow rts.dll. Pozdrawiam :-).

    Historia jest wypisana na piaskach
    Arrakis...

    1. Pomogło podmienienie pliku rts.dll :-) , zartie 31/08/05 13:15
      ... na ściągnięty ze strony Ubisoftu. Dzięki i pozdrawiam!

      Gdyby jeszcze ktoś potrzebował - link do pliku:
      http://ubisoft.custhelp.com/..._created=1103903258

      BTW: Programistów, którzy pisali grę powinno się dla przykładu rozstrzelać. W międzyczasie próbowałem zainstalować grę na swoim kompie w pracy. Instalka poprosiła o włożenie CD 2, prawie w tym samym momencie zaczęła się awanturować o CD1, po czym po lawinie komunikatów o błędach wyp....liła się z hukiem. Kumpel mówi, że u niego instalacja udała się dopiero za n-tym podejściem.

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL