Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64232 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

najleprzy portal z opisami telefonow komurkowych , kondzio_s 31/08/05 13:29
szukam jakiegos serwisu ...pilne

JbKodi

  1. jest ich pełno , dulik 31/08/05 13:34
    słownik języka polskiego poczytaj

    "Być może istnieją czasy piękniejsze, ale
    te są nasze"

  2. komÓrkowych? , Wedrowiec 31/08/05 13:34
    http://www.gsmonline.pl/telephones/

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  3. Nie ma , Soulfly 31/08/05 13:36
    czegos takiego jak "NajlepRZy portal z opisami telefonow komUrkowych"

    delete dead.letter del dead.letter
    dele dead.letter mc

  4. Nie wiem czy najlepRZy z komUrkowymi, ale www.fkn.pl , Dexter 31/08/05 13:39
    www.fkn.pl

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  5. bardzo hentnie poczytam , kondzio_s 31/08/05 13:39
    widze rze u nas lódzi wytykających błendy to masa......
    co za upzejmość....heheh....posmiac sie mozna z waszej.... pipipipi...pozdro wam i fam

    JbKodi

    1. posmiac to sie mozna , laciak88 31/08/05 13:43
      z twojej pisowni i z tego co piszesz. zacznij lepiej uzywac slownika...

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

    2. Ech dziadzieje ten nasz polski słownik, dziadzieje... , Dexter 31/08/05 13:44
      Pewnie dyslektyk...

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

    3. cale szczescie , Holyboy 31/08/05 13:49
      dla Ciebie, ze szkola sie jutro zaczyna... bedziesz mogl znowu pochodzic na polski...

      Strength is irrelevant.
      Resistance is futile.
      We wish to improve ourselves.

    4. zauwaz ze Wedrowiec i Dexter podali linki , Yorg 31/08/05 14:18
      a ty sie smiejesz z ich uprzejmosci.

      Jak widac posmiac sie mozna z Ciebie (co nie oznacza ze sie zgadzam z ludzmi ktorzy tylko wytykaja pisownie, a nie pomagaja)

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  6. polak potrafi wytykać , kondzio_s 31/08/05 13:44
    ale nas wytaykaja za naszą dume i buractwo...nauczmy sie szacunku a nie debilizmu...

    JbKodi

    1. Gołym okiem widać, że na sugestie , spieq-Redakcja 31/08/05 13:46
      nauczycieli w szkole też jesteś odporny, w końcu to buractwo...
      Niereformowalny.



      http://mobile.inspiracja.pl/

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    2. piszesz o szacunku , Holyboy 31/08/05 14:01
      a gdzie Twoj szacunek to jezyka ojczystego? gdzie Twoj szacunek do czytajacych to forum? Jak juz napisalem - Twoje bledy sa wrecz brutalne. Takze nauke szczcunku, a nie debilizmu zacznij od siebie.

      Strength is irrelevant.
      Resistance is futile.
      We wish to improve ourselves.

    3. aj waj , Remek 31/08/05 14:07
      ...

  7. telefonia.wp.pl , Arlathan 31/08/05 14:02
    telefonia.wp.pl

    -
    I Rock. Fact.

  8. fszyzdgie som do bani , sakooL 31/08/05 14:09
    ras tfa czy

  9. ten jest dobry, , wukillah 31/08/05 17:24
    so.pwn.pl i ten
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Telefon_komórkowy

    just d'oh it!

  10. najepsze som , celt 31/08/05 17:53
    komurki zwłaszcza takie jak ty jednokomórkowce nie potrafiące pisać :>

    Everything should be made as simple as
    possible, but no simpler

  11. polskie sa do kitu , Kenny 2/09/05 07:56
    IMHO ten najpelszy http://www.mobile-review.com/index-en.shtml
    ewentualnie http://www.mobilmania.cz/default.asp

    .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL