Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 23:30
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52

 Dzisiaj przeczytano
 68870 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Plyta pod SocketA..co polecacie ;) , mike1984 31/08/05 21:45
Mam Solteka ..i co tu duzo mowic od jakiego czasu komp mi sie zwiesza podczas grania i uzywania aplikacji...sprawdzilem wszystko ..i wypadlo na plyte .chce ja zmienic po jak najnizszych kosztach

Co polecicie ?

Athlon 1800+

-=Człowiek sie uczy całe życie=-

  1. Abit NF7 , Tummi 31/08/05 21:50
    ew. -s, bo samych nf7 cos nie ma ostatnio :/
    Cena - ponizej 200zl

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. temperatura Athlona XP 1800+ na NF7-S wychodzi mi 60 stopni , Raffi 1/09/05 16:34
      czy to normalne czy powinienem nowego wentyla poszukać?

      1. moze najpierw wyczysc radiator i wentyl na procku? :D , Tummi 1/09/05 21:33
        60 w idle czy w stresie? Moze obudowa slabo wentylowana? Moze jakies mazidlo zamiast pasty na procku?
        Co to za proc - TB czy Palomino?

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. no właśnie dopiero co go czyściłem, ponieważ robiłem , Raffi 2/09/05 09:12
          przesiadkę z płyty ECS.
          Te 60 stopni to w stresie czyli np. podczas oglądania DivX.

          Zastanawiam się czy taka temperatura jest OK bo w programie monitorującym jest ogranicznik na 75 stopni na wyłączenie komputera.
          W sumie te 15 stopni to nie jest zbyt dużo.

          Co do modelu procka to nie wiem. Kupiłem go w 2002.

  2. EpoX 8KRAI, KT600, spoczko płytka :) , fiskomp 31/08/05 21:51
    pozdrawiam,

    1. zgadzam się ;-) , Artaa 31/08/05 21:58
      123

  3. a cos takiego Abit KV7-V , mike1984 31/08/05 21:57
    http://barwkomp.pl/...bit_KV7-V/MBAABIKV7400V.html

    nie mialem nigdy stycznosci z abitami ale wydaje mi sie ze ta plytka chyba nie powninna byc zla ;)



    moze ktos ja ma ?

    -=Człowiek sie uczy całe życie=-

  4. ASUS A7V880 , PKort 31/08/05 22:32
    albo MSI KT880, ew. Epox/Abit na KT880

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  5. info , mares72 31/08/05 23:25
    Proponuję Abit nf7 lub Epox RDA3I na której pracuję od ponad roku i nigdy mnie nie zawiodła a o zawieszaniu kompa zapomniałem.Pozdrawiam

  6. wymiana na... , ThY 31/08/05 23:39
    nowe kondziory??


    a co zle Ci sluzyla??

  7. kupilem dzisiaj Gigabyte Tritona... , doopeczka 1/09/05 01:44
    na KT880 za 140 pln netto i powiem ze hula przyjemnie..

    McDoopeczka

    1. Ten Gigabyte jest faktycznie niezły , rurecznik 1/09/05 07:53
      O ile się nie chce procka podkręcać. Bo do tego to nie nadaje się kompletnie...

  8. Też mam Solteka... , petropanko 1/09/05 07:26
    i też przy FSB=200+ miałem zwiechy w ciepłe dni. Zmniejszyłem FSB do 166 MHz (równocześnie zwiększając mnożnik proca do 12) i działa stabilnie. Myśłe, że to wina marnego radiatora na mostku północnym, ale nie chce mi się tego na razie ruszać.

    -petropanko-

  9. a ja proponuje nie odmiennie , jarech 1/09/05 20:27
    niszowa o dziwo.. DFI:>

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL