|
TwojePC.pl © 2001 - 2025
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Komputerowy kurs francuskiego? , pachura 17/09/05 18:41 Cześć,
Polećcie proszę jakiś komputerowy kurs francuskiego dla początkujących. Dzięki.- nie polecam , kubazzz 17/09/05 18:52
tego jezyka lepiej sie uczyc z pomoca kogos.
a poza tym nie znam zadnego;)
mais, Je parle francais.SM-S908 - obejrzyj , duke_leto 17/09/05 19:09
skecz pajtonow z latajaca owca - Musi być kurs? , McSet 17/09/05 19:20
Ja bym się zainteresował kursami Pimsleura (francuski, poziom podstawowy). Metoda przyjemna i raczej skuteczna. Dodatkowo jakieś supermemo do słówek, wyrażeń, zwrotów i ogólnie gramatyki. Mnóóóóstwo materiałów do nauki języków jest na sieci, więc podręczniki jako takie można zostawić w spokoju. Chociaż Ty pewnie pytasz o kurs komputerowy, bo nie masz za dużo czasu, ale ja myślę, że najlepiej wypracować własną metodę nauki języka - kursy od A do Z zawsze mnie nudziły i wydawały mi się mało efektywne.
Z drugiej strony jest oprogramowanie Rosetty Stone do nauki języków: www.rosettastone.com - jest to dośc popularne, ale polecić nie mogę, bo sam nigdy nie używałem.
Aha, powyżej założyłem, że się będziesz uczył francuskiego via angielski, bo chyba każdego języka łatwiej się nauczyć przez anglojęzyczne materiały.
Generalnie olałbym kursy i zainwestował czas i wysiłki w Pimsleura, Supermemo, słowniki i samodyscyplinę, ale to już od Ciebie zależy.
Powodzenia.--
what's goin' on fails to concern me |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL |
 |
|
|
|