Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39199 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dysk WDC WD1200JB-00EVA0 - padl... , Darek 2/02/06 07:26
Mam następujacy problem...

Mialem zrobiny RAID0 na 2 dyskach WDC 120GB. Pewnego dnia komputer sie nie uruchomil... Okazalo sie ze jeden z dyskow sie popsul... Teraz prubuje odzyskac dane ale wyglada na to, ze w tym dysku padla elektronika... Chcialem przelozyc elektronike z innego dysku ale nie moge znalezc takiego samego dysku... Drugi ktory mam, kupiony byl troche pozniej i ma juz inne oznaczenie (WD1200JB-00GVA0) i jest wyprodukowany gdzie indziej - wyglada podobnie, ale obawiam sie ze elektronika nie bedzie pasowala...

I teraz mam pytanie dla tych co byc moze juz robili cos takiego i maja doswiadczenie... Czy jak przeloze elektronike z tego drugiego dysku to czy moze sie cos stac niedobrego - np popsuc sie druga elektronika?? a moze ktos ma gdzies popsuty taki dysk z dobra elektronika i chcialby odsprzedac??

  1. :-) , Hiper 6/02/06 06:58
    s.w.

    A konkretnie ciekaw jestem odpowiedzi na pytanie: Czy jak przeloze elektronike z tego drugiego dysku to czy moze sie cos stac niedobrego - np popsuc sie druga elektronika?

    Szukam pracy jako informatyk (we
    Wrocq).

    1. co w tym smiesznego? , Darek 7/02/06 14:40
      j.w.

      1. źle zrozumiałeś , Hiper 8/02/06 23:50
        nie miałem na myśli:

        ś.w., tzn. "Śmieszny Wątek", tylko

        s.w., tzn. "Śledzenie Wątku". ...... czyli ciekaw jestem odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie.

        Szukam pracy jako informatyk (we
        Wrocq).

  2. popsuc nie , RusH 9/02/06 03:22
    na hdd jest firmware, na elektronice tez jest kawalek firmware, musza sie zgadzac, jak sie nie beda zgadzac to sie nie zaladuje firmware
    odzyskanie danych = >300zl za podmiane elektroniki do >1K za wymiane glowic

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL