Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 52718 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam fajnego webcama (opis w poscie) , Yorg 3/02/06 08:51
A wiec USB2.0, 640x480 30 fps + dobre odzwierciedlenie kolorow. Dodam ze przystepna cena tez bylaby atutem (do 150 zeta max). Bajery w stylu swiecace diody i takie rzeczy - JAK NAJBARDZIEJ ZBEDNE!

Nie znam sie wogole na tym, a ze ostatno nie mam czasu na nic to nie mialem nawet jak poszukac. Wiem ze sa jakies 2 rodzaje sensorow - nie wiem ktory jest lepszy, dlatego zwracam sie do Was Board`owicze i Board`owiczki o pomoc.

GG: 1706185
lub komórka :)

  1. ja posiadam , Jord 3/02/06 14:21
    taka kamerke i jestem z niej zadowolony jak najbardziej, znajomi mnie widza, nie klatkuje koszt maly uciecha niesamowita. Chyba ze chcesz krecic tym profesjonalne filmy dla holiłudu. Polecam. Dodam jeszcze ze dostalem do niej 30 darmowych minut na skypeout, czyli dzwonienie na telefony stacjonarne i komorkowe ale to tylko dodatek. Kamerka idealna dla niewymagajacych zwyklych uzytkownikow majacych potrzebe widzenia sie z innymi.

    Dziekuje za uwage,
    to bylem ja...

    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24490

    Raz na wozie, raz nawozem.

  2. a co do sensorow , Jord 3/02/06 14:25
    to w tych tanszych (czyli bardziej przystepnych cenowo) jest wszedzie taki sam czujnik CMOS, w drozszych (tych bardzo drozszych) pojawia sensor CCD. Tak wiec ciebie to nie interesuje chyba ze chcesz wydawac kupe szmalcu na cos co ma diodki, frendzelki i kutaski (z "Pana Tadeusza"). To tyle na ten temat co mam do powiedzenia.

    Raz na wozie, raz nawozem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL