Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 52755 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z zainstalowaniem kamerki internetowej. , malcolm_x 3/02/06 12:33
Otóż mam sobie taka kamerke "Typhoon Webshot II (USB 300k)", niestety dostalem ja bez zadnej plytki, ale myslalem ze to nie bedzie problem, bo znajde wszystko co mi potrzebne (czyt sterowniki) na stronie producenta...nie myliłem się, ale niestety zadne sterowniki ze strony producenta nie chcą działać z tą kamerką :/, nigdzie nie mogę znaleść innych lub chociaż jakiegoś innego sposobu na rozwiązaniem mojego problemu i dlatego zwaracam się z prośbą do osoby, która ma tą kamerke żeby mi podesłała potrzebne sterowniki, jesli jednak nikt taki się nie znajdzie byłbym wdzięczny za jakieś rady jak sobie poradzić z tą kamerką, z góry dzięki

pozdrawiam malcolm_x

  1. A jak ja instalujesz? , Paolo 3/02/06 14:50
    bo zakladam, ze najpierw instalujesz stery a potem podlaczasz kamerke.

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. Z tego co widze na stronie internetowej producenta sa 4 rozne sterow , Paolo 3/02/06 14:54
      do tej kamerki pod win 2000/XP i aplikacja do sterowania kamerka.
      niektore sa tylko do kamerki o Service ID:

      050943-71087-xxxx-02, a wiec sprawdz jaka masz

      Strona ze sterami gdzie to przeczytalem:

      http://www.typhoon.de/en/art.php?p=680&pv=5

      Zycie jest jak pudelko czekoladek.
      Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    2. instalowalem tak jak mowisz , malcolm_x 3/02/06 18:59
      ale niestety nie zadziala...

      zauwazylem tez to o czym piszesz powyzej ale nie mam jak tego sprawdzic jaki ta kamerka ma id, wnioskuje ze to pewnie nie jest ta do ktorej sa sterwoniki, ale skoro tak to skad wziąć sterowniki do moje kamerki? :/

      1. cos mi sie pomieszalo ;-) , malcolm_x 3/02/06 19:02
        tzn instalowalem sterowniki ktora sa tylko do id..... i te drugie tez i zadne nie dziala :/

        1. W google wyskoczylo mi m.in. takie cos , Paolo 3/02/06 19:30
          sciagnij i sprobuj:
          http://www.opendrivers.com/...000-xp-download.html

          a tutaj sa rozne kamerki Typhoon-a
          moze twoja poprostu to inny model sprobuj

          http://www.treiberupdate.de/...iber-Typhoon-0.html

          Zycie jest jak pudelko czekoladek.
          Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL