Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 26536 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tuner TV na USB - ktos uzywa ? Lub poleci jakis model? , guma 6/02/06 19:00
Znajomy chce tuner tv do lapotpa. Chce nagrywac jakies audycje z tv. W gre wiec wchodzi tylko USB (2.0). Przejrzalem jakies testy i oferte i niby aver robi dosyc dobre tunery jesli chodzi o jakos obrazu ale nie mam za bardzo gdzie tego kupic (w gre wchodzi tylko jakas hurtownia komputerowa). Ciekawi mnie ten tuner: http://www.leadtek.com.tw/...d=6&pronameid=239 . W opisie na tej stronie jest takie zdanie "hardware MPEG 1/2/4 encoder" i zastanawiam sie co to warte. Laptop do ktorego bedzie tuner podpiety to jakas toshiba, procek to jakis p4 okolo 2Ghz.
Jesli ktos uzywa jakiegos tunera to prosze o opinie, interesuje mnie glownie jakos obrazu i mozliwosc zgrywania obrazu do avi/mpg.

  1. ja używam KWorld PVR 2800 , Maverick 6/02/06 21:42
    rewelacja

    1. Cena niska , guma 6/02/06 22:53
      Tylko kompresja programowa. Zgrywales cos ? Bardzo meczy proca ? I jak z objetoscia skompresowanego obrazu ?

      1. zgrywałem mało ale , Maverick 14/02/06 01:47
        objętościowo to b. dużo wychodzi. W locie wogóle bez kompresji - tak wygląda.

  2. podobno , Birdman 14/02/06 01:49
    skystar 2 jest bardzo dobrym sprzetem

    ping?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL